6. آذر 1402 - 10:47   |   کد مطلب: 25309
در مراسم معارفه رئیس جدید بیمارستان غرضی ملایر مطرح شد
بیمارستان غرضی بالاترین ضریب اشغال تخت در همدان را دارد
مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان همدان با بیان اینکه ضریب اشغال تخت بیمارستان غرضی ملایر از ابتدای سال ۸۶ درصد بوده است، گفت: این مرکز درمانی، بیشترین آمار ضریب اشغال تخت در بین بیمارستان‌های استان را داراست.

به گزارش شبنم ها، دکتر حسن عروتی‌موفق در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید بیمارستان غرضی ملایر، با بیان اینکه این بیمارستان درجه یک در بین ۲۱ بیمارستان استان رتبه دوم را کسب کرده است، اظهارکرد: دفتر پرستاری بیمارستان غرضی که در هشت سال گذشته رتبه ۵۴ از ۷۲ بیمارستان سازمان تأمین اجتماعی در کشور را داشت، سال گذشته جزو چهار دفتر برتر کشور معرفی شد که نشان از خدمات و کیفیت بالای خدمات در این بیمارستان است.

 

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان غرضی ملایر، از جمله قدیمی‌ترین بیمارستان‌های سازمان تأمین اجتماعی در کشور بوده و با توجه‌ به سن این بیمارستان اقدامات خوبی در راستای مرمت و بازسازی بخش‌های مختلف آن انجام شده است.

 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در بحث‌های عمرانی صورت‌ گرفته است و اعتبارات خوبی جذب شد، ادامه داد: مجوز احداث ۴۰۰۰ مترمربع درمانگاه تخصصی برای بیمارستان غرضی گرفته شده است که تا انتهای سال کلنگ‌زنی می‌شود.

 

مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان همدان افزود: مجوز ساخت بخش دیالیز نیز دریافت شده است و پیگیری‌هایی برای کلنگ‌زنی انجام شده تا بیماران دیالیزی بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

 

وی با بیان اینکه اقبال مردم برای مراجعه به این بیمارستان بالاست، گفت: از ابتدای سال ۲۳۰ هزار نفر به این بیمارستان مراجعه کرده و ویزیت شده‌اند و ۱۴۰ هزار نفر به داروخانه و ۳۵ هزار نفر به بخش آزمایشگاهی مراجعه داشته‌اند.

 

فرماندار ملایر نیز با اشاره به جایگاه بهداشت و درمان در سطح شهرستان ملایر و خدمات بیمارستان غرضی، گفت: تخصص و تعهد دو اصل اساسی در دوران مدیریتی پیشین بود و دکتر توکلی به مردم ‌داری در ملایر معروف بوده و در جشنواره شهید رجایی به‌عنوان مدیر موفق‌ ملایر انتخاب شد.

 

رئیس سابق بیمارستان دکتر غرضی ملایر نیز با بیان اینکه در سال‌های اخیر سعی شد بهترین اقدامات در بیمارستان انجام شود، مطرح کرد: در ۹ سال و ۳۶ روز گذشته سعی کردیم از تمام ظرفیت‌ها برای پیشرفت این بیمارستان استفاده کنیم.

 

دکتر محمدرضا توکلی بیان کرد: با توجه‌ به حجم بالای بیماران، نیازمند توجه به زیرساخت‌های بیمارستان هستیم و باید پیشرفت هر چه بیشتر برای پاسخگویی به مراجعه کنندگان رقم بخورد.

 

به گزارش ایسنا، در این مراسم از زحمات ۹ ساله دکتر محمدرضا توکلی قدردانی و دکتر جواد شمشیری (متخصص داخلی) به‌ عنوان رئیس جدید بیمارستان غرضی ملایر معرفی شد.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار