گزارش تصویری

 

 

هواشناسی همدان

آخرین اخبار

  • شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
    خاطراتی از فرماندهان دفاع مقدس:
    یکی از فرماندهان دفاع مقدس اظهار داشت: برادران در ایستگاه حسینیه با کمترین نیرو و تجهیزات حرکت یک لشکر تانک دشمن را مختل کردند و یکی از بزرگترین حماسه هارا آفریدند.
  • هنوز باورم نمیشود که موفق شده ام قصه های شهدا را به زبان عربی بنویسم . خدا را شاکرم که توانسته ام افراد بسیاری را در دیگر کشورها با دفاع مقدس آشنا کنم .

مطالب فرهنگی

زنان ایرانی به‌دنبال ساپورت/ حذف مارک‌های خارجی چقدر شدنی‌ست؟
قبادی بر این اعتقاد است که با بالابردن اعتماد به نفس مصرف‌کننده ایرانی می‌توان عطش استفاده از برندهای خارجی را کم کرد و موضوع مارک خارجی را در کشور بی‌معنی کرد. البته برای رسیدن به چنین جایگاهی نگاه مطالبه‌گر مردم و ایجاد تغییر در الگوهای مصرف‌ نیاز است.
سرمایه
فکیک زباله یا طبقه‌بندی زباله فرایندی است که از طریق آن زباله را به عناصر مختلف تفکیک می‌کنند. طبقه‌بندی ممکن است به صورت دستی در خانه‌ها انجام گیرد و با طرح‌های جمع‌آوری از کنار خیابان جمع‌آوری آن انجام گیرد یا اینکه تفکیک به صورت اتوماتیک در تأسیسات بازگردانی مواد یا تأسیسات بیولوژیکی انجام گیرد.
خاطرات خانواده بانوی شهیده ترور نیک نژاد:
تقویم شهدای دفاع مقدس را که ورق می زنی به بانوان شهیده نام آوری بر می خوری که در هنگامه جهاد و دفاع از آرمانهای اسلامی اباذر گونه در صحنه های مختلف سیاسی اجتماعی در پیشبرد اهداف عالیه اسلام حضور داشتند و همگام با مردان مبارز جنگیده اند و جان خود را به اسلام ناب محمدی هبه کرده اند.
اجرای طرح های همگانی با مشارکت نهادهای عمومی و انقلابی در مقاطع مختلف مشکلات کشور نشان داده است که می توان بسیاری از مشکلات در حوزه های مختلف را با همت جمعی و نیروهای داوطلب گره گشایی کرد.
هر چه داستان سریال «خانه امن» پیش می‌رود، اشاره‌های انتقادی آن نسبت به فساد برخی مسولان تند و تیزتر می‌شود و این بار نیز پای یک پرونده جدی دیگر را به میان کشیده است.
یک کارشناس اعتیاد پژوه گفت: طبق آمار مرکز بهزیستی کشور حدود ۷۵ درصد از دختران برای اولین بار در خانه سیگار کشیدن را امتحان و تجربه کرده اند و در پرسش کارشناسان جواب داده اند که عامل اصلی برای روی آوردن به سیگار به نوعی ژست و بزرگ شدن و رهایی از مشکلات و همچنین کنجکاوی بوده است.
شبنم ها , afkl ih, بیانات رهبر, shabnamha.ir, روز دانشجو
16 آذز یادآور شهادت سه تن از دانشجویان دانشگاه تهران در سال 1332 است.
 لطفا تیرخلاص را به تن مجروح فرهنگ نزنید/اگر درمانگر نیستید دردی اضافه نکنید
بی‌پرده با متولیان فرهنگی و دولتمردان
پیکره مجروح اما غیرتمند فرهنگ ایرانی، نیازمند تیمار است نه تیرخلاص! آن هم با وضع قوانین ضددینی و ضدارزش‌های ملیِ تمدنی به اسم ایران. پس لطفا اگر تیمارگر خوبی نیستید، تیرخلاص نزنید.
به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان
کودکان اگر در ابتدا تربیت ادبی درستی نداشته باشند متأسفانه در بزرگسالی نیز سلایق آن ها به کتاب ، سلایق خوبی نخواهد بود و باید از ابتدا حرفه ای خوان بار بیایند. بچه ها بیشتر به دنبال کتاب های حادثه محور هستند تا شخصیت محور، اما این حوادث باید طوری کنار هم چیده و در داستان آورده شوند که به اصطلاح به درون مایه ی داستان هم پرداخته شود.
اگر اطلاعات شما هم به اشتباه از روی کارت حافظه حذف شده است می توانید با استفاده از ترفند این خبر آنها را بازگردانید.
زمانی زنان و دختران ما به دلیل این که چادرشان و حجابشان برداشته نشود مجبور بودند ماه ها و حتی سالها در خانه بمانند اما حاضر نبودند به چادرشان و به شخصیتشان توهین شود.
تنوع در شکل و دوخت چادر تاثير بسزايي در استفاده از آن به ويژه در ميان جوانان دارد، بسياري از دختران جوان معتقدند که نبود تنوع در توليدات چادر سبب گرايش برخي به ديگر انواع پوشش حجاب مي شود.
مهین نویدی؛ طراح چهره‌پردازی:
طراح چهره‌‌پردازی آثاری مانند کلاه پهلوی، چشم باد، سیاه سفید خاکستری، خانه‌ای در تاریکی، میوه ممنوعه، صد سال به این سال‌ها، ایران برگر و... آن‌قدر تجربه دارد که بتوان با او درباره زیبایی و مختصات چهره زیبا هم صحبت شد. مهین نویدی بر این باور است که چهره جوانان زیبایی بکری دارد که چشم نواز و دوست داشتنی است و نباید طراوت آن را زیر آرایش‌های غلیظ از بین برد. گفت‌وگوی ما با این چهره پرداز پیشکسوت برای خانم‌‌های جوان نکات جالبی دارد.
برگزیده جایزه «پروین»:
برگزیده بخش داستان بزرگسال جایزه «پروین اعتصامی» می‌گوید: تنها چیزی که در نوشتن رمانم به من کمک کرد این بود که جنگ را از نزدیک حس کرده‌ام.
شهادت امام رضا(ع),شبنم همدان,شعر در وصف امام رضا,shabnamha.ir,متن تسلیت شهادت امام رضا,afkl ih
با توجه به فرا رسیدن شهادت امام رضا (ع) متن ها ، اس ام اس ها و پیامک هایی به این منظور در این بسته خبری برای تسلیت به شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

صفحه‌ها