نظرخواهی

به مطالب کدام بخش بیشتر علاقه دارید؟

هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها

آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

مطالب فرهنگی

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایراز اجرای ۲۰۸ برنامه متنوع در هفته کتاب این شهرستان خبر داد.
لیلا کرد بچه شاعر گفت: کتاب وضعیت جالبی ندارد، مسئله گرانی کاغذ و بی اعتمادی مخاطبان همزمان با هم تاثیر بسیار بدی روی صنعت نشر و چاپ کتاب گذاشته است.
کارگردان نمایش اسپانیایی گفت: از استقبال مردم از نمایش های جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان شگفت زده شدیم.
در آخرین روز برگزاری ۲۶ جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، ۲۲ نمایش در بخش‌های خردسال، کودک، نوجوان، بین الملل وخیابانی اجرا شد.
تهیه کننده فیلم "منطقه پرواز ممنوع":
تهیه کننده ایرانی با اشاره به نقش مهم نوجوانان در آینده کشور گفت: متاسفانه در کشور فیلم مناسب قشر نوجوان نداریم و فیلم منطقه پرواز ممنوع با دغدغه جوانان ساخته شده و عزت نفس را در جوان افزایش می دهد.
همزمان بابیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان نمایش‌ها در ۷ شهرستان دیگر استان به روی صحنه می روند.
نمایشگاه عکس «لبخند کودک در قاب» در ستاد برگزاری جشنواره تئاتر همدان برپا شد.
کارگردان نمایش خاله سوسکه در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: داستان خاله سوسکه، به دلیل جذابیتی که برای کودکان ایجاد کند انتخاب شد
مدیر کانون‌های فرهنگی مساجد همدان:
مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان با اشاره به وجود کتابهای دیجیتال و اینترنت گفت: در جامعه امروز ما سرانه مطالعه بسیار پایین است.
سفر کردن سبک های متفاوتی دارد و یکی از آن ها رایگان سواری است که فرد با پرداخت حداقل هزینه‌ای می توانند به سراسر جهان سفر کند.
دختر یعنی نجابت
من یک دخترم و تمام دخترانگی هایم را زیر پرده ی نجابت نگاه میدارم....
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: نمایشگاه و فروشگاه بزرگ کتاب در محل کتابخانه مرکزی همدان به مناسبت بیست و هفتمین دوره کتاب، کتابخوانی و کتابدار افتتاح شد.
یک هنرمند پیشکسوت تئاتر گفت: پرداختن به ادبیات کهن از ضروریات تئاتر کودک و نوجوان است.
پیش‌فروش بلیت نمایش‌های بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از فردا آغاز می‌شود.
درون کیف مدرسه‌اش، دو دفترچه کوچک داشت؛ یکی از آنها را با کاغذ سفید جلد گرفته بود و دیگری را با کاغذ سیاه؛ بعضی وقت‌ها چه در خانه و چه در مدرسه، یکی از آنها را از کیفش بیرون می‌آورد و چیزهایی داخل آن می‌نوشت؛ این کار همیشگی او توجه دوستان و همکلاسی‌هایش را به خود جلب کرده بود.

صفحه‌ها