آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

مطالب فرهنگی

نمایشگاه دستاورد‌های روستائیان و عشایر در مجتمع شهید آوینی همدان افتتاح شد.
در حوزه هنری همدان کارگاه ادبیات کودک و نوجوان با حضور شهرام شفیعی، مدرس ادبیات داستانی برای آموزش ۵ داستان نویس برتر این حوزه برگزار می‌شود.
خانم بازیگر از جریانی حاشیه‌ساز سخن گفت که مدتی قبل درگیر آن شده بود.
چاپ چهارم کتاب «راض بابا» همزمان با ایام میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.
امروز سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه و روز دختر است.
امداد غیبی حضرت معصومه (س) در یک شب سرد زمستانی به زائرانی که مسیر را گم کرده بودند را در این گزارش بخوانید.
نفوذ مردم از طریق فضا‌های مجازی به‌ زندگی هنرمندان یک رابطه دوسویه است که گاهی دستمایه تحلیل‌هایی درباره این قشر از جامعه می‌شود.
اسباب‌بازی‌ها ابزارهایی هستند که می‌توان نقش‌های بسیاری برای آنها متصور شد که برآیند آن نقش‌آفرینی در آینده جمعی جامعه است.
غنی سازی اوقات فراغت جوانان درکانون بسیج همدان برای عموم مردم۷ تیر ۱۳۹۸اجتماعی, تیتر اصلی, تیتر دو بدون شک تابستان یکی از مهم ترین زمان هایی است که می تواند برای جوانان و نوجوانان الوند نشین مفید و یا مضر باشد ، هر ساله دستگاه های اجرایی برنامه متنوعی را برای پر کردن اوقات فراغت در نظر می گیرند اما امسال نقش دستگاهها کمرنگ شده است و با مراجعه به استانداری و فرمانداری برنامه خاصی با هزینه های کمتر در این خصوص دیده نشد.
جشنواره تابستانی ستارگان یک جشنواره دانش آموزی ویژه دختران مقاطع متوسطه اول و دوم شهر همدان است که با هدف تربیت دختران دانش اموز از تراز انقلاب اسلامی برگزار می شود.
باقرزاده بدون کمترین سختی خاطراتش را روایت کرده؛ از روزهای خوش خرمشهر تا روزهای آتش‌باران جنگ، از تنهایی‌های پی در پی و صبوری‌های زنان خرمشهری تا مهاجرت‌های اجباری به شهرهای اطراف. «ساجی» خاطرات کسانی است که خرمشهر قلب دوم آنها بود.
جشنواره بزرگ تابستانی اوقات فراغت در ۱۵ فرهنگسرای شهر همدان در حال برگزاری است.
مدیر کل دفتر برنامه ریزی توسعه اجتماعی جوانان گفت: برنامه‌های هفته ازدواج امسال از ۱۲ تا ۱۸ مردادماه همزمان با پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) برگزار می‌شود
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۴۰۱ قلم اشیای اصل و بدل تاریخی در استان کشف شده است.
همه ما دوست داریم کتاب‌هایی را در زمینه‌های متفاوت بخوانیم تا نیازمان به کسب اطلاعات در همه امور برطرف شود.

صفحه‌ها