آخرین اخبار

مطالب فرهنگی

جنبش‌های مردمی علیه بلاگرنماهای ایرانی که به علت خلاءهای قانونی به فروشگاههای مجازی ضربه می‌زنند ادامه دارد. اما چرا بلاگرنماها مضر هستند.
راه های زیادی وجود دارد که در یک زندگی مشترک افراد دچار بی اعتمادی و شک و تردید نسبت به هم نشوند. گاه جهنم شک و تردید اینقدر بی اساس و بی پایه در زندگی افراد ورود می کند که چون یک موریانه پایه های آن را سست می کند، بی آنکه افراد متوجه شوند به خود می آیند اما از هم دور شده اند.
برای سال ها مذاکره با صهیونیست ها یک ضد ارزش بود اما چند سالی است که رسانه های بیگانه دنبال توجیه آن هستند. این شگرد کاربردی، در دراز مدت ارزش های متفاوتی را در ذهن مخاطب نهادینه می کند.
اولین نشست معاون رئیس جمهور با فعالین و صاحب نظران و سازمان‌های مردم نهاد حوزه زن و خانواده برگزار شد.
سنای استرالیا لایحه جدیدی را برای کنترل اینترنت تصویب کرده که بر اساس آن پلیس این کشور با ساده ترین بهانه ها قادر به کنترل حساب های شبکه های اجتماعی و دستکاری محتوای آنهاست.
مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) در ادامه انجام اقدامات پژوهشی درباره موضوعات مختلف اکوسیستم بازی‌های دیجیتال، بازی نگاشت هم‌سنجی الگوی بازی در پلتفرم‌های مختلف را منتشرکرده است.
رئیس جمهور چین برای جلوگیری از اعتیاد افراد، آن‌ها را ملزم کرده تا در روز‌های تعطیل فقط ۱ ساعت از گوشی استفاده کنند.
«مطهره جاویدی» مادر فعالیست که توانست سختی‌ها و اتفاقات سخت زندگی‌اش را پشت سر بگذارد و یک استارت‌ موفق آموزشی برای بچه‌ها راه بیندازد.
یکی از دغدغه های خانواده ها در این ایام همه گیری کرونا این است که چطور با رسانه ای که دائما اضطرابشان را زیاد می کند، برخورد کنند و آیا اصلا می بایست در فضای مجازی حضور داشته باشند یا کلا از آن دل بکنند؟
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی:
حجت الاسلام نصیرایی گفت: حذف روبیکا از گوگلی پلی را در تضاد با شکل گیری طرح ساماندهی فضای مجازی و حمایت از پلتفرم های داخلی می دانم و یک حرکت پیش دستانه است.
بر پا کردن عزای سیدالشهدا (ع) چه مصادیقی دارد؟
تعدادی از اپراتورهای اینترنت استرالیا به دلیل اعلام اخبار نادرست باید پاسخگوی تخلفات خود باشند.
رییس مجلس یک روز پس از نامه رضا کیانیان عضو کمپین تبلیغاتی حسن روحانی که از مجلس خواسته بود به جای طرح حمایت از کاربران فضای مجازی، مشکلات تورم و بیکاری را حل کند، در نامه‌ای به وی پاسخ داد.
«افزایش جمعیت» و جلوگیری از پیری جمعیت دغدغه چندسال اخیر فعالان اجتماعی است. موضوع مهمی که اگر تمهیدات لازم برای آن انجام نشود، گریبان کشور را در عرصه‌های مختلف خواهد گرفت. دکتر ناهید دیناروند در نشستی تخصصی در این باره صحبت کرد.
روان شناسان معتقد هستند که با حسادت بچه ها می بایست به روش درست برخورد کرد تا احساسات منفی شان به تدریج کاهش یافته و بتوانند با تکنیک هایی بر آنها مسلط شوند.

صفحه‌ها