پربیننده ها

هواشناسی همدان

آخرین اخبار

  • بازار بازی‌های اندرویدی کشور، شبیه به هیچ‌جای دنیا نیست. فرم بازی‌سازی و پیروی از ترندهای مقطعی و بلندمدت، اکوسیستمی متفاوت را ساخته است که مخاطبان خاص خود را دارد. مخاطبانی که تفاوت بسیاری با تعریف کلاسیک گیمرهای هاردکور دارند؛ اما هم‌چنان بخشی از این جامعه‌ی چند میلیون نفری در کشورمان به‌حساب می‌آیند.
  • کرونا هنوز تازه نفس است و در میدان مبارزه حریف می‌طلبد. مردم نسبت به آن بی‌تفاوت شده‌اند و چند روزی است آمار مرگ و میرناشی از آن و مبتلایان به این ویروس بالا رفته است؛ کاری نکنیم تا قلب فردی از نزدیکان و هموطنانمان از تپش باز ایستد و جمعی عزادار و مغموم از دست دادن عزیزی از خود شوند؛ بدانیم خطر در کمین است!

مطالب اجتماعی

شب‌بیداری و خوابیدن نامنظم، سلامت جسم و روان انسان را تا حد زیادی تهدید می‌کند.
بازار بازی‌های اندرویدی کشور، شبیه به هیچ‌جای دنیا نیست. فرم بازی‌سازی و پیروی از ترندهای مقطعی و بلندمدت، اکوسیستمی متفاوت را ساخته است که مخاطبان خاص خود را دارد. مخاطبانی که تفاوت بسیاری با تعریف کلاسیک گیمرهای هاردکور دارند؛ اما هم‌چنان بخشی از این جامعه‌ی چند میلیون نفری در کشورمان به‌حساب می‌آیند.
استاد روان شناسی دانشگاه کسرا با بیان اینکه در مدارس گوش ندادن را آموزش می‌دهیم، گفت: تنبیه کردن،محروم کردن و تضاد بین والدین باعث ایجاد فضای مسمومی در خانواده می شود.
کرونا هنوز تازه نفس است و در میدان مبارزه حریف می‌طلبد. مردم نسبت به آن بی‌تفاوت شده‌اند و چند روزی است آمار مرگ و میرناشی از آن و مبتلایان به این ویروس بالا رفته است؛ کاری نکنیم تا قلب فردی از نزدیکان و هموطنانمان از تپش باز ایستد و جمعی عزادار و مغموم از دست دادن عزیزی از خود شوند؛ بدانیم خطر در کمین است!
افسردگی,افسردگی زنان ایرانی,مراکز لهو‌‌و‌لعب,فضای مجازی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور:
زنان ایرانی با توجه به به فرهنگ غنی، اعتقادات معنوی و پایبندی به ارزش‌ها دارای سلامت روان هستند و از میزان افسردگی پایین برخورداند.
کلاهبرداری,کلاهیرداری تلگرامی,هتک حرمت,اکانت تلگرام,جرایم مجازی,کانال تلگرامی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
کلاهبرداران تلگرامی;
شما با یک دسته اسکناس در دست‌تان در پیاده‌رو قدم نمی‌زنید، چون می‌دانید ممکن است آن را بقاپند؛ خودروی‌تان را با در باز گوشه خیابان رها نمی‌کنید یا آلبوم عکس‌های خانوادگی‌تان یا شرح گفت‌وگوهای خصوصی با همسرتان یا رمز عابربانک‌تان یا افکار محرمانه‌تان را در اختیار رهگذرهای غریبه نمی‌گذارید، اما در شبکه‌های اجتماعی به کسانی که نمی‌شناسید اعتماد می‌کنید، نادانسته رازهایتان را در اختیارشان می‌گذارید، حریم خصوصی‌تان را با دست‌های خودتان ویران می‌کنید و آماده می‌شوید برای این‌که یک قربانی بی‌خبر جرایم فضای مجازی شوید؛ جرایمی که رئیس اداره تشخیص جرایم سایبری می‌گوید نزدیک به 43 درصدش مربوط به شبکه‌های اجتماعی بویژه تلگرام است.
تعداد فوتی های کرونا رکورد زد و بر اساس اعلام وزارت بهداشت امسال نیمی از فوتی‌ها مربوط به کووید ۱۹ بوده‌ است.
طبع غذایی مردم چین برای بسیاری از مردم جهان غیرقابل تحمل است.
 دوستی با چاشنی خیانت,شبنم همدان,shabnamha.ir,شبکه‌های اجتماعی,ارتباطات,afkl ih,دوستی در فضای مجازی
دوستی با چاشنی خیانت
دوستی های اینترنتی و برقرار کردن ارتباطات خارج از قاعده در فضای مجازی یا شبکه های اجتماعی از نمونه آسیب های اجتماعی به شمار می رود که در طول یک دهه گذشته با سیر و شتاب فزاینده ای روبرو شده است،معضلی که عمدتا به نتایج ناگوار و شکست های عمیقی ختم می شود.
 زنان,فضای مجازی,بی بند باری,حریم خانواده,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
بررسی اسیب های فضای مجازی بر سبک زندگی بانوان در گفت وگو با پژوهشگر حوزه زنان
یک پژوهشگر حوزه زنان گفت: یکی از کارکردهای نقش بانوان در خانواده رهبری و مدیریت استراتژیک خانواده است و برای رهبری موفق یک زن باید ذهن و روحش وقف خانواده باشد تا اعضا را هدایت کرده و باعث رشد فردی و به نسبت رشد اجتماعی آنها شود اما متأسفانه فضای مجازی فکر و روح زنان ما را درگیر برنامه های کاذب کرده است که آنها را نه تنها از فرهنگ خود بلکه از همسر و فرزندان شان دور می کند.
تصویری از رعایت قواعد بهداشتی مقابله با کرونا در جلسات کاری توسط رهبر انقلاب لحظاتی پیش در صفحه اینستاگرامی منتسب به ایشان منتشر شد.
ویدئویی از صحبت‌های یک مجری آمریکایی را مشاهده می‌کنید که از عادی‌سازی کرونا در این کشور و عدم استفاده از ماسک می‌گوید.
فرماندار شهرستان بهار در همایش حریم ریحانه که به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار شد گفت: یکی از آسیب های فضای مجازی و استفاده ناصحیح از شبکه های اجتماعی تاثیر آن بر روی عفاف و حجاب دختران است.
مجموعه عکس نوشته های مربوط به تهدیدهای فضای مجازی کاری از معاونت تربیت و آموزش فضای مجازی استان همدان است.

صفحه‌ها

گزارش

همسر شبکه اجتماعی دوست آسیب
تاملی بر آسیب های شبکه های اجتماعی بر روابط بین همسران
بررسی آسیب‌های جدی یک ناهنجاری اجتماعی جدید؛