پربیننده ها

 

 

هواشناسی همدان

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان درباره الزام حمایت از بازی‌سازان ایرانی توضیحاتی را ارائه داد.
به گفته رسانه ها، پس از هک شدن اطلاعات یکی از بیمارستان های فعال در حوزه جراحی زیبایی، خصوصی ترین تصاویر مراجعین که تعدادی از‌ آن‌ها ستاره های سینمایی هستند به سرقت رفت.
این تصویر به شما نشان خواهد داد که چه چیزی در این دنیا می‌خواهید.
توئیتر حاضر به انتقال حساب‌های رسمی ریاست جمهوری آمریکا به بایدن نیست و او باید همه چیز را از ابتدا در این شبکه اجتماعی شروع کند.
به منظور حمایت از حقوق حیوانات آخرین دلفین باقیمانده در مجموعه دلفیناریوم برج میلاد در شرایط استاندارد از این مجموعه خارج و دلفیناریوم برج میلاد برای همیشه تعطیل شد.
زندگی فاطمی,صبر و بردباری,حضرت فاطمه (س),shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
همسرداری موفق
در زندگي فاطمه(س) نيز صبر و بردباري ويژه‌اي وجود داشت. يکي از عناصر اصلي موفقيت در حيات خانوادگي، استفاده از کيمياي صبر است. در هر خانواده‌اي که عنصر صبر آسيب ببيند، بناي محبت و استحکام نيز آفت خواهد پذيرفت. نظر به زندگي حضرت فاطمه (س)، مي‌تواند راهکارها و الگوهايي عملي براي بردباري در برابر مشکلات در محيط خانه و خانواده را فرا راه همه‌ي خانواده‌ها بگشايد.
مقام معظم رهبری درباره وضعیت نامناسب مهدهای کودک با بیان اینکه دستگاه‌های مختلف دولتی با هم در این زمینه بگومگو دارند، متذکر شده بودند: دیگران می‌آیند بچّه‌های مردم را می‌گیرند، می‌برند آنجا و "تربیت‌های غلط" داده می‌شود.
تصمیم برای واردات واکسن‌های خارجی کرونا در قالب "واکسن کووکس" و ابهامات و سؤالات بی‌پاسخ متعدد درباره آن در حالی است که تا به امروز مردم کشورمان مورد آماج شیطنت‌ها و حملات پیدا و پنهان کشورهای متخاصم در قالب‌ها و اشکال مختلف بوده است.
غربالگری بارداری در وضعیت بحرانی جمعیت ایران تبدیل به ماشین مدرن "سقط جنین" و جلوگیری از زاد و ولد در خانواده‌های خواهان فرزند شده است و از سویی به‌خاطر هزینه بالای تست‌های تکمیلی حدود ۲۰هزار مادر خودشان اقدام به سقط غیرقانونی جنین می‌کنند!
سیستم عامل اندروید ۱۱ با قابلیت‌ ها و ویژگی‌ های کاربردی مفیدی منتشر شد و توانست توجه بسیاری از کاربران سراسر دنیا را به خود جلب کند.
سپهبد شهید قاسم سلیمانی، سردار بزرگ ایرانی که شخصیتی محبوب و پرطرفدار جوامع اسلامی و قهرمانی پرافتخار برای جوانان و نوجوانان بود پس از شهادتش تحولی شگرف در میان اقشار مختلف ایجاد کرد و بیش از پیش، راه و رسم خود را به نسل امروز یادآور شد.
پایگاه اطلاع‌رسانی سلیمانی نیوز چند تصویر از برخورد صمیمانه حاج قاسم با کودکان در حسینیه بیت الزهرا (س) را منتشر کرد.
محمدرضا معتمدی نماهنگی را درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی تولید و در فضای مجازی منتشر کرده است.
زنان مبارز,انقلاب اسلامی,زنان مسلمان ایران,بانوی مبارز همدانی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
درگفت و گو با بانویی مبارزو انقلابی مطرح شد:
زنان، یکی از گروه هایی هستند که با مشارکت و حضور فعال در این راه به پیروزی انقلاب اسلامی کمک شایانی داشته است؛ حضورهای مستمر در راهپیمایی ها، تظاهرات، جلسات، سخنرانی ها، حمایت و تشویق همسر و فرزندان، همه و همه از بانوان انقلابی این سرزمین به یادگار مانده که ثمره آن انقلاب مردمی و اسلامی ایران بود.
پس از سخنان حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی در واکنش به ورود واکسنهای انگلیسی و امریکایی ، ضد انقلاب وارد بازی رسانه ای جدیدی شدند و به تحلیل و تفسیر و تحریف این موضوع پرداختند. در این مجموعه عکس نوشته عملیات روانی دشمن برای تحریف بیانات رهبر معظم انقلاب را مشخص کرده ایم

صفحه‌ها