آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان همدان گفت: با توجه به استقبال باشکوه مردم از شعب اخذ رای و تمدید مهلت رای‌گیری، با نظر استاندار همدان، فعالیت همه مدارس سراسر استان امروز (شنبه) در نوبت بعدازظهر تعطیل و کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در ۲۸ مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه است که شامل اصفهان، ارومیه، اردبیل، اراک، ایلام، بجنورد، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شهرکرد، شیراز، رشت، قزوین، قم، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، یزد، یاسوج و همدان است.
با افتتاح دو خوابگاه جدید بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، ۵۰۰ دانشجوی دختر همدان صاحب خوابگاه می‌شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از افتتاح مرکز مردمی‌ نفس (نجات فرزندان سقط) اولین مرکز مردمی با هدف پیشگیری و آگاهی‌بخشی در زمینه سقط، در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شهرستان همدان خبر داد.
رئیس دادگستری همدان گفت: ارتباط با مردم را در اولویت سیاست‌های دادگستری استان همدان قرار خواهیم داد و باید این سرمایه اجتماعی به خوبی حفظ و ارتقا یابد.
در گفتگو با جراح و متخصص چشم مطرح شد؛
جراح و متخصص چشم با بیان اینکه ۳۰ درصد افراد نزدیک بین، بخاطر سبک زندگی اشتباه دچار مشکلات بینایی شدند، گفت: از نظر علمی اثبات نشده که مواد غذایی بر تقویت چشم اثر دارد و فقط سبک زندگی ما و میزان کار کشیدن از چشم‌ها در ضعیف شدنشان اثر دارد.
شبنم‌ها همدان گزارش می‌دهد؛
این روزها که امپراطوری رسانه‌ای نظام سلطه، پوشش و حجاب جامعه ایرانی را مورد حمله قرار داده، در تبلیغات رسانه‌ای خود با تحریف و دروغ پردازی پوشش را به ورود دین اسلام به ایران نسبت می‌دهد در حالیکه حجاب و پوشش زنان ایرانی ریشه دیرینه‌ای در تاریخ و تمدن ایران زمین دارد.
کارشناس هواشناسی استان همدان:
کارشناس هواشناسی استان همدان با بیان اینکه بارش باران در همدان تا فردا شب ادامه دارد، گفت: شدت بارش‌ها را طی ساعاتی از اواخر امشب و فردا در اکثر نقاط استان داریم که موجب آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیرها می‌شود.
دورهمی طنز حوزه هنری همدان «کیش میج» نام دارد و حالا به ایستگاه چهارم خود رسیده است، آنطور که مشخص است این دورهمی تا حدودی حال و هوای انتخاباتی دارد و قرار است فردا شب خانواده‌ها را در سالن غدیر دانشگاه علوم پزشکی همدان دورهم جمع کند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از آمادگی همدان برای برقراری روابط فرهنگی و گردشگری با ازبکستان خبر داد.
معاون توسعه حل اختلاف استان همدان گفت: نیروهای مسلح در جامعه علاوه براینکه رسالت حفظ امنیت را برعهده دارند، منادی صلح و سازش در کشور و در مرزهای فراملی هستند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از هدف گذاری عملیات آبرسانی به ۳۳۰ روستای استان از ابتدای سال آینده در راستای پیشبرد پروژه‌های جهاد آبرسانی و محرومیت‌زدایی از روستاهای دارای تنش آبی خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از ابتدای طرح ملی تحول کاشت حلزون، بیمارستان فوق تخصصی بعثت یکی از ۱۶ مرکز کاشت حلزون گوش در کشور شناخته شده که درمان بیماران نیز رایگان انجام می‌‌‌شود.
مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران خبر داد:
مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته توسط ما و فدراسیون توانستیم قول مساعد مسئولان عالی رتبه قطری را برای حل مشکل بلیت بازی ایران و قطر بگیریم.

صفحه‌ها

گزارش

بازخوانی جنایت رژیم ستم‌شاهی در سحرگاه 30 بهمن سال 52؛
شبنم‌ها همدان گزارش می‌دهد؛