آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان:
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان از اجرای طرح تعرفه‌گذاری پرستاران در استان خبر داد و گفت:معوقات از اسفند ماه ۱۴۰۱ پرداخت شد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: بحمدالله وحدت خوبی در استان شکل گرفته و مسئولان مشغول خدمت و پیگیری امور هستند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد:
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: سامانه اورژانس ناشنوایان در استان همدان راه‌ انداری شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان تاکید کرد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از تکمیل خوابگاه‌های متاهلی در راستای جوانی جمعیت خبر داد و گفت: ۶۰ واحد خوابگاه متاهلی در حال ساخت است که امسال ۲۰ واحد راه‌اندازی و افتتاح خواهد شد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان تاکید کرد:
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان بر ضرورت تدوین و اجرای دستورالعمل اقدامات احتیاطی برای آمادگی فصل‌های پاییز و زمستان تاکید کرد.
مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان:
مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داوری دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه واکسن آنفلوآنزا در سطح همه داروخانه‌های استان توزیع شده و به صورت متمرکز در داروخانه‌های هلال احمر و داخل بیمارستان‌ها موجود است گفت: افراد با نسخه پزشک می‌توانند واکسن را تهیه کنند.
فوت یک نوزاد تازه متولدشده در بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان نهاوند چند روزی است که باعث حاشیه‌های زیادی شده است و دادستان شهرستان نیز از تشکیل پرونده قضایی درباره این مورد خبر داده است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر همدان تاکید کرد:
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر همدان گفت: در حال حاضر 550 دستگاه خودروی شخصی و تاکسی برای سرویس به مدارس معرفی کرده‌ایم.
حرف‌های ریز و درشت جوانترین بانوی قاضی؛
روایت جوانترین بانوی قاضی همدانی؛ حدیث دلدادگی، عاشقی و خدمت به مردم است تا در اوج مشغله کاری، سرتا پا گوش شوی برای شنیدن حرف مظلومان و دادشان را بستانی به ویژه حمایت از اطفال و زنان.
یادداشت؛
معاندین و تروریست‌ها انتظار داشتند در سالمرگ مهسا امینی خیابان‌های ایران اسلامی را پراز دود و آتش ببینند اما حضور پنج میلیونی زائران در مشهدالرضا، ترافیک سنگین در جاده شمال و حضور پرشمار مردم برای دیدن رونالدو در این ایام ثابت کرد قلب ایران می‌تپد و مردم این سرزمین به دنبال زندگی واقعی هستند نه پیروی از تروریست‌ها.
گزارش تصویری؛
صبح امروز همزمان با سراسر کشور، کلاس اولی‌ها در مدرسه شهید مستقیمی همدان برای آغاز سال تحصیلی در مدرسه آماده حاضر شدند.
سخنگوی دادگستری استان همدان خبرداد:
سخنگوی دادگستری استان همدان با بیان اینکه در پویش به عشق امام حسین (ع) می‌بخشم تعداد ۲ هزار و ۳۸۵ فقره پرونده در کل استان ختم به مصالحه شده است گفت: خوشبختانه استان همدان جز استان برتر کشور در این پویش بود.
کارشناس سلامت روان معاونت بهداشتی همدان:
کارشناس سلامت روان معاونت بهداشتی همدان گفت: این نوع رفتار یک نوع دادخواهی برای دیده شدن و طلب کمک از دیگران است.
در بازدید دادستان همدان رقم خورد؛
دادستان همدان در جریان بازدید از کانون اصلاح و تربیت استان با تأکید بر اینکه باید اهداف ما بر روی اصلاح و بازگرداندن مددجویان به آغوش خانواده و اجتماع متمرکز شود، گفت: امروز با بررسی های انجام شده دستور آزادی دو مددجو و اعطای مرخصی به سه مددجوی دیگر کانون صادر شد.
عصر همدان گزارش می‌دهد؛
استفاده نادرست و بیش از حد از رسانه‌ها مخصوصا در نوجوانان و دانش‌آموزان باعث افت تحصیلی آن‌ها می‌شود؛ بدون شک استفاده از رسانه‌ها نیازمند آموزش استفاده صحیح است.

صفحه‌ها

گزارش

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان تاکید کرد:
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان تاکید کرد: