نظرخواهی

به مطالب کدام بخش بیشتر علاقه دارید؟

هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها

صدای شما

آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

مطالب اجتماعی

مدیرکل استاندارد همدان از شناسایی 2 طلافروشی غیر استاندارد در استان خبر داد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان گفت: در شهر همدان ۷۵ محله تعریف شده که باید با تقویت نواحی مدیریت شهری بهترین عملکرد را داشته باشد.
کانون توجه بودن و خودستایی را شاید بتوان از جمله عادات و یا رفتار برخی از افراد محسوب کرد که جنبه‌های منفی را در پی خواهد داشت.
گرانی انواع میوه در بازار همدان موجب کاهش خرید و مصرف میوه میان مردم شده است.
با افرایش جمعیت شهرها،کاهش امکان جذب نیرو‌های فعال یا بسته شدن واحد‌های تولیدی فعال، بساط‌گستری یا دستفروشی در معابر همدان نشان داد تا با وقوع این پدیده در معابر و کاهش عرض معابر شهری پیرامون میدان مرکزی شهر اعتراض و گلایه مردم همدان روی نشان دهد.
مدیرکل تقسیمات وزارت کشور گفت:شتاب زدگی در تبدیل روستاها به شهر بدترین آسیب را در آینده به حیات اجتماعی ونظام تصمیم گیری می زند.
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه ئدشمن برای آسیب رساندن به کشور به فضای مجازی امید بسته است، گفت:دشمن در فضای مجازی دشمن به شدت دروغ پراکنی می‌کند و متأسفانه برخی از افراد قدرت تشخیص حق و باطل را ندارند و گرفتار می‌شوند.
به مناسبت روز دانشجو گفتگویی با زهرا ظهرابی نخبه بسیجی و دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک ماده چگال و معدل الف دانشگاه بوعلی انجام دادیم .
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: به‌طور میانگین ۳۰درصد از مدارس کشور نیاز به مقاوم‌سازی و نوسازی دارند.
مسئول تیم فراهم‌آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: هشت ماهه امسال 21 همدانی نسبت به اهدای عضو خود اقدام کردند.
در مراسمی از افتخار آفرینان ورزش همدان در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تجلیل شد.
ثبت جهانی گردوی تویسرکان معطل هزار فرانک سوئیس که سازمان جهانی مالکیت فکری مستقر در کشور سوئیس طلب کرده، نمی‌ماند بلگه نیازمن پیگیری همه‌جانبه مسئولان است.
فرمانده انتظامی شهرستان فامنين از کشف 8 هزار ليتر گازوئیل قاچاق در اين شهرستان خبر داد.
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه ثابت قدم بودن در راه امام و شهدا توطئه‌های آمریکا را نقش بر آب می‌کند گفت: امروز همه ما دین بزرگ و سنگینی به شهداء و به انقلاب داریم.

صفحه‌ها