نظرخواهی

به مطالب کدام بخش بیشتر علاقه دارید؟

پربیننده ها

هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها

آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

مطالب اجتماعی

توییت های فعالان فضای مجازی برای مردم سیستان
در پی آب گرفتگی شدید و سیل در مناطق سیستان و بلوچستان، کاربران فضای مجازی پیام‌هایی را با هشتگ #سیستان_و_بلوچستان در توییتر منتشر کردند.
 ازدواج ، جوانان ، ازدواج جوانان ، تشکیل خانواده ، رابطه جنسی ، رابطه دختر و پسر ، تأخیر در سن ازدواج ، بالارفتن سن ازدواج ، سن ازدواج
رواج مسایل غیراخلاقی و روابط خارج از ازدواج نیز از دیگر احتمالاتی است که ادامه یک زندگی را با خطر مواجه می‌کند. دلیلی که جوانان حاضر به ریسک ازدواج نیستند، فراهم‌بودن امکان برطرف‌کردن نیاز‌های جنسی است؛ اگرچه این امر برای مردان از سهولت بیشتری برخودار است، اما باید توجه داشت دختران و زنانی که طرف رابطه با این گروه از مردان هستند، شامل دختران مجرد نیز می‌شوند که در روابط دوستی به نیاز خود و مردان جوان پاسخ می‌دهند.
هزینه 10تریلیونی زنان‌ایرانی برای لوازم‌آرایشی
ایران هفتمین مصرف‌کننده لوازم آرایشی در دنیا
بازار مصرف لوازم آرایشی بهداشتی خاورمیانه در اختیار ایران است و موج عجیب استفاده از لوازم آرایشی سبب شده تا ایران در خاورمیانه دومین مصرف‌کننده لوازم آرایشی باشد. سن استفاده از لوازم آرایشی در جامعه ایران به 14 سال رسیده و سالانه 850 میلیون دلار لوازم آرایشی قاچاق وارد کشور می‌شود.
دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای یادداشتی درباره بیانات روز جمعه رهبر انقلاب منتشر کرده است.
دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران از صدور مجوز افزایش قیمت ۱۰ تا ۲۰ درصدی محصولات مربوط به این انجمن طی سه ماه گذشته خبر داد.
عضو قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) گفت: محافظان حاج قاسم می‌دانستند که او هر لحظه امکان دارد شهادت برسد اما عاشقانه از او حفاظت می‌کردند.
نماز عبادی -سیاسی جمعه با حضور پرشور مردم استان همدان در میعادگاه های نماز جمعه اقامه شد.
رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از دستور کار ویژه این معاونت برای تولید بیش از 130 قلم دارو و مواد اولیه و موثره دارویی در حوزه‌ داروهای شیمیایی و بیوتکنولوژی که تحریم شده‌اند، خبر داد.
یک روانشناس درباره نقش زنان در شاد نگه داشتن محیط خانه، توضیحاتی داد.
دختران و پسران فراری
ازدواج یک مسئله دینی ، فرهنگی و اجتماعی است که در سطح جهانی و در تمام طول تاریخ وجود داشته است و باعث پاسخگویی به یک رشته از نیازهای روحی و جسمی انسان می گردد.
ویدئویی از صحبت‌های شنیدنی یک مادربزرگ در وصف نوه‌اش که در حادثه سقوط هواپیما جان خود را از دست داد، منتشر شده است.
جایگاه و اهمیت خانواده در اسلام و خطرهای پیش روی این نهاد مهم
در بین شبکه های ماهواره ای، حدود 160 شبکه فارسی زبان وجود دارد که برخی از این شبکه ها با پخش سریالهای مختلف به تخریب نهاد مقدس خانواده مشغول اند.
اقتصاد مقاومتی، فرصتی که باید قدرش را دانست
بنابراین اقتدار اقتصادی ایران در کنار اقتدار سیاسی و فرهنگی ضرورتی انکار ناپذیر است و با توجه به الگو بودن نظام اسلامی ایران برای بسیاری از کشور های مسلمان منطقه و حتی کشورهای انقلابی و آزادیخواه جهان، ضرورت این اقتدار اقتصادی بیش از پیش احساس می‌شود.
مهناز افشار در توهینی آشکار به مردم ایران، خونخواهان سردار سلیمانی را «تشنه خون» نامید.
استعمار در عصر رسانه به گونه ای تازه وارد عمل شده است که با استعمار کهنه کاملا متفاوت است.

صفحه‌ها