نظرخواهی

به مطالب کدام بخش بیشتر علاقه دارید؟

پربیننده ها

هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها

آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

مطالب اجتماعی

یک روانشناس گفت: استرس یک جز جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما است و داشتن مقداری استرس برای ادامه زندگی، طبیعی و ضروری است.
حسینی معاون امنیتی و انتظامی استان تهران گفت: براساس توافقات بین ایران و عراق مقرر شده ویزا تنها برای ایام اربعین حسینی حذف شود.
در عصر حاضر، ما با پدیده مهمی به نام حیا زدایی در جامعه اسلامی مواجه هستیم. در تمام جوامع حقوق زن جزو چالشهای پر طرفدار است ,افرادی که به دنبال اختیاری کردن حجاب و نه به حجاب هستند نه تنها به دنبال ایجاد یک نافرمانی مدنی هستند بلکه سعی می کنند با پیچیده نشان دادن موضوع حجاب ان را یک موضوع سیاسی جلوه دهند.
شهردار همدان گفت: ساختمان موزه قبل از آغاز فصل سرما به میراث فرهنگی تحویل داده می‌شود.
به مناسبت سی و نهمین سالگرد تاسیس سازمان بهزیستی کارکنان این سازمان خون خود را برای بیماران نیازمند اهداء کردند.
حدیث امام رضا (ع) درباره شفاعت مومنان را در اینجا بخوانید.
روزانه ۳ درصد از ۴۰۰ تن زباله خانگی همدان را زباله‌های پلاستیکی تشکیل می‌دهند، عددی که اگرچه کوچک به نظر می‌رسد اما تهدید آن به دلیل جذب بعد از ۵ قرن، برای محیط زیست شهری جدی است.
الهام چرخنده با اعلام اینکه در زمان محجبه شدنم ۵ قرارداد برای بازی داشتم که کنسل شدند، گفت: بسیاری پس از محجبه شدن من تلاش کردند که دیگر من دیده نشوم.
بانوی مسلمان ژاپنی با اشاره به مطالعه‌ خود در زمینه زندگی بسیاری از رهبران کشورها دنیا می‌گوید: هیچ رهبری در دنیا به اندازه آیت‌الله خامنه‌ای ساده زیست و دلسوز مردم نیست.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: تا پایان امسال ۱۳ میلیارد تومان زکات در استان همدان جمع‌آوری می‌شود.
یک روانشناس گفت: اگر متوجه شدید فرزندتان بیش از حد دچار وابستگی به بازی‌های آنلاین شده او را به فعالیت‌های ورزشی تشویق کنید.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: حجاب باعث عزت زنان و عامل همدلی آن‌ها می‌شود به شرطی که انسان به عالم نگاه صحیحی داشته باشد.
دیدار خبرنگاران با خادمان حرم امام رضا(ع)
یکی از خادمین حرم امام رضا (ع) در جمع خبرنگاران گفت: رسالت خبرنگزاری ها مانند انبیاست و نقش تربیتی و فرهنگی آنها در جامعه بسیار مهم است هر خبرنگار می تواند یک مبلغ فرهنگ رضوی باشد.
از دورهمی‌های زنانه دوری می‌کرد وقتی علتش را از نزدیکانش پرسیدم تعجب کردم، مریم دختر ۲۳ ساله که ادعا می‌کند پسر است و از دختر بودن خود فرار می‌کند.
دبیر انجمن‌های دانشگاه پیام‌ نور استان همدان از برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی این دانشگاه هم‌زمان با دهه کرامت خبر داد.

صفحه‌ها