نظرخواهی

به مطالب کدام بخش بیشتر علاقه دارید؟

پربیننده ها

هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها

صدای شما

آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

مطالب اجتماعی

معاون سیاسی- امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه نرخ بیکاری همدان امسال به ۸.۲ درصد رسید گفت: پس از سمنان و اردبیل سومین استان کشور در کاهش نرخ بیکاری هستیم.
فرماندار ملایر از برداشت ۲۴۰ هزارتن انگور از تاکستانهای ملایر در سال جاری خبر داد.
مسئول بسیج رسانه نهاوند گفت:همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی(ع) تیم سه نفره خبرنگاران عضو بسیج رسانه نهاوند با دوچرخه عازم کربلا شدند.
تعطیلی تولیدی پوشاک
اوضاع نابسامان اقتصادی، کاهش نقدینگی و گرانی مواد اولیه تولید پوشاک موجب تعطیلی دست کم ۱۵ کارگاه تولیدی پوشاک در همدان شده است.
ایلام-فرماندار مهران گفت: بعد از وقفه ای به علت طوفان، تردد زوار اربعین در مرز مهران جریان گرفت.
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از گازگرفتگی دو نفر در خانه باغی در بهار خبر داد.
نتایج پژوهش‌های متعدد، بارها و بارها نشان داده است، سبک زندگی سالم و معاینات مداوم می‌تواند علاوه بر دفع ریسک بروز سرطان سینه، بسیاری از بیماری‌های دیگر را نیز از بین ببرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوندگفت: در ایام اربعین همه زائرانی که از نهاوند عبور کنند در صورت نیاز به پزشک، رایگان ویزیت می شوند.
رئیس اتحادیه پوشاک استان همدان گفت: ۹۰ درصد از لباس‌های گرم و زمستانی موجود در بازار تولید داخلی است.
۳۰ درصد مدارس کشور فرسوده هستند و این فرسودگی می‌تواند امنیت دانش‌‌آموز و معلم را تهدید کند اما در اولویت‌های آموزش‌وپرور حساس ساختن جامعه نسبت به این موضوع و دریافت بودجه برای حذف مدارس فرسوده، فعلا جایگاهی ندارد.
متخصص طب سنتی بااشاره به مضرات مصرف مواد غذایی کپک زده گفت: کپک‌ها انواع مختلفی دارند و سیستم ایمنی افراد به برخی از آن‌ها واکنش نشان می‌دهد.
بعد از اعلام دو خودروساز بزرگ برای پیش فروش خودروهایشان، تب و تابی در میان دلالان خودرو برای فروش شکل گرفته و مصرف کنندگان واقعی وارد بازار خواهند شد.
رئیس پلیس راه استان همدان از افزایش دو برابری تعداد تیم های عملیاتی پلیس راه این استان در ایام اربعین خبر داد.
فرمانده سپاه انصار الحسین همدان از اعزام ۴۷۲ گروه جهادی به مناطق مختلف استان همدان در جهت خدمت‌رسانی به ۳۵۶ هزار نفر از مردم خبر داد.
جانشین استاندار کرمانشاه در ستاد اربعین گفت: مرز خسروی امسال هم برای اربعین بازگشایی نخواهد شد.

صفحه‌ها