هواشناسی همدان

آخرین اخبار

مطالب ورزشی

ورزش کوکدکان نوجوانان فعالیت بدنی
متخصصان سلامت معتقدند؛
محققان دریافته‌اند که ورزش کوتاه مدت و شدید برای کودکان و نو‌جو‌ا‌نان مفیدترین نوع ورزش است.
بانوان ورزشکار در معرض شکستگی استرس هستند
شکستگی استرس ترک یا خط مو برداشتن استخوان است که می تواند در استخوان به دلیل استفاده مکرر یا طولانی مدت رخ دهد که شیوع آن در زنان ورزشکار بیشتر از مردان است.
زنان و معضل «فقر حرکتی»
زنان ایران سهمی ناچیز از فعالیت های ورزشی و حرکتی را به خود اختصاص داده اند؛ معضلی که پیامدهای ناگواری برای سلامت نیمی از جمعیت کشور خواهد داشت.
دختران کارته کای کبودراهنگی در مسابقات جام ایران زمین درخشیدند.
تیم دو صحرانوردی دختران همدان در جایگاه چهارم رقابت‌های قهرمانی کشور ایستاد.
 نکاتی مفید در مورد تغذیه بانوان ورزشکار
یکی از اعضای هیات علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزش دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این‎که تغذیه بانوان ورزشکار نسبت به آقایان تا حدی متفاوت است، گفت: این تفاوت به دلیل شرایط خاص خانم‎ها، فقط در یک سری ریزمغذی‎ها است.
ورزشکاران ملایری با کسب ۹ مدال درخشان طلا, نقره و برنز در مسابقات قهرمانی ووشو بانوان کشور سبک فانگ من چوان خوش درخشیدند.
بدمینتون باز همدانی قهرمان مرحله پایانی مسابقات رنکینگ بزرگسالان کشور شد.
کارشناس ارشد علوم ورزشی در همدان گفت: ورزش دانش آموزی دوپینگی است بی ضرر برای حجیم شدن بازوهای جامعه که با آن می توان بارهای سنگینی را جابجا کرد و بارشی است که الودگی های خمودی و رخوت را می زداید و بر طراوت هوای جامعه می افزاید.
کاراته بانوان ایران کاراته کای بانوان ایران مسابقات کاراته زنان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ورزش بانوان ورزش زنان
کیمیا زارعی قایقران استان همدان به همراه زینب نوروزی در روئینگ دو‌ نفره سبک‌ وزن زنان، سوم شدند و مدال برنز آسیا را کسب کردند.
دبیر هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی استان همدان گفت:در طرح اوقات فراغت استان همدان ، بیش از هزار نفر از دختران و پسران در کلاس های عمومی ورزش شنا ، شیرجه و واترپلو شرکت کردند .
دبیر هیات تکواندو استان همدان:
دبیر هیات تکواندو استان همدان از برگزاری مسابقات چند جانبه به مناسبت هفته دفاع مقدس در همدان خبر داد.
کارشناس ورزشی:
یک کارشناس ورزشی با انتقاد از عدم حمایت از ورزشکاران گفت: توانایی فیزیکی و هوش بالای ورزشکاران ایرانی بر هیچ کس پوشیده نیست اما وقتی فدراسیون نمی تواند از این استعداد ها به بهترین شکل ممکن استفاده نماید نتیجه اش مهاجرت نخبگان ورزشی می شود.
رئیس هیات شطرنج همدان از حضور شطرنج بازان مطرحی از کشورهای پرتغال، ارمنستان، گرجستان، روسیه و عراق درشانزدهمین دوره مسابقات شطرنج اوپن بین المللی ابن سینا در همدان خبر داد.

صفحه‌ها