آخرین اخبار

مطالب ورزشی

نایب رئیس هیأت کاراته استان همدان خبر داد:
نایب رئیس هیأت کاراته استان همدان گفت: بیش از ۴ هزار کاراته کار از سراسر کشور در همدان برای مسابقات کاراته کشوری برای دومین سال شرکت می کنند.
دکتر حسین مسچی پزشک معالج شهید آیت‌الله مدنی و کهن پیشکسوت ورزش پهلوانی کشور و بنیانگذار درمانگاه قدیمی مهدیه همدان درگذشت.
مهلا مومن زاده و ناهید کیانی به عنوان نمایندگان تکواندو کشورمان برای کسب سهمیه المپیک توکیو، دوشنبه راهی اردن خواهند شد.
حماسه 9 دی با عشق به ولایت شکل گرفت
ملی‌پوش تنیس ‌روی میز جانبازان و معلولین؛
ملی‌پوش تنیس ‌روی میز جانبازان و معلولین:با بیان این که عامل اصلی پدید آمدن حماسه 9 دی امام حسین (ع) بود گفت: حماسه 9 دی در پرتو عشق و وفاداری مردم به امام حسین(ع) و عشق به ولایت فقیه و مقام معظم رهبری(مد ظله) و همچنین عشق به امام خمینی(ره) به وجود آمد.
ورزش کوکدکان نوجوانان فعالیت بدنی
متخصصان سلامت معتقدند؛
محققان دریافته‌اند که ورزش کوتاه مدت و شدید برای کودکان و نو‌جو‌ا‌نان مفیدترین نوع ورزش است.
بانوان ورزشکار در معرض شکستگی استرس هستند
شکستگی استرس ترک یا خط مو برداشتن استخوان است که می تواند در استخوان به دلیل استفاده مکرر یا طولانی مدت رخ دهد که شیوع آن در زنان ورزشکار بیشتر از مردان است.
زنان و معضل «فقر حرکتی»
زنان ایران سهمی ناچیز از فعالیت های ورزشی و حرکتی را به خود اختصاص داده اند؛ معضلی که پیامدهای ناگواری برای سلامت نیمی از جمعیت کشور خواهد داشت.
دختران کارته کای کبودراهنگی در مسابقات جام ایران زمین درخشیدند.
تیم دو صحرانوردی دختران همدان در جایگاه چهارم رقابت‌های قهرمانی کشور ایستاد.
 نکاتی مفید در مورد تغذیه بانوان ورزشکار
یکی از اعضای هیات علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزش دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این‎که تغذیه بانوان ورزشکار نسبت به آقایان تا حدی متفاوت است، گفت: این تفاوت به دلیل شرایط خاص خانم‎ها، فقط در یک سری ریزمغذی‎ها است.
ورزشکاران ملایری با کسب ۹ مدال درخشان طلا, نقره و برنز در مسابقات قهرمانی ووشو بانوان کشور سبک فانگ من چوان خوش درخشیدند.
بدمینتون باز همدانی قهرمان مرحله پایانی مسابقات رنکینگ بزرگسالان کشور شد.
کارشناس ارشد علوم ورزشی در همدان گفت: ورزش دانش آموزی دوپینگی است بی ضرر برای حجیم شدن بازوهای جامعه که با آن می توان بارهای سنگینی را جابجا کرد و بارشی است که الودگی های خمودی و رخوت را می زداید و بر طراوت هوای جامعه می افزاید.
کاراته بانوان ایران کاراته کای بانوان ایران مسابقات کاراته زنان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ورزش بانوان ورزش زنان
کیمیا زارعی قایقران استان همدان به همراه زینب نوروزی در روئینگ دو‌ نفره سبک‌ وزن زنان، سوم شدند و مدال برنز آسیا را کسب کردند.

صفحه‌ها