نمایش 1 - 10 از 393
سید احمد موسوی یکی از بسیجیانی است که پس از دوبار شکست، در بازیافت لوازم یدکی خودرو و تولید قطعات جدید و کارآفرینی موفق ظاهر شد.
نفوذ و تاثیرگذاری فرهنگ غرب بر زندگی‌های امروزه سبب تغییرات بسیاری در زندگی‌های اجتماعی روزمره افراد و جوانان شده است.
مسئول موکب ابالفصلی های مریانج اظهار داشت: در موکب های شهر همه خادمین با تمام وجود و بدون احساس خستگی به زائر امام حسین(ع) خدمت می کنند و فضای موکب حال و هوایی کربلایی دارد. چند شب پیش کودک خردسالی را که مبتلا به بیماری کلیوی بود به این موکب امام حسین آورند و آن کودک شفا پیدا کرد.
فرماندار ملایر با بیان اینکه اجلاس جهانی گردشگری فرصتی برای استان و مقدمه‌ای برای حضور گردشگران خارجی در همدان است، گفت: معرفی جاذبه‌های استان در اجلاس جهانی گردشگری سبب ایجاد اشتغال، توسعه گردشگری و رشد استان می‌شود.
هشت سال دفاع مقدس تابلويی از صحنه‌های ناب اخلاص بود و عاشقی و جوانمردی، صحنه‌هايی كه زن و مرد نمی‌شناخت و سن و سال.
«روبان صورتی» نماد تلاش به منظور اطلاع‌رسانی درباره كانسربرست و حمايت از اين بيماران است.
یک استاد دانشگاه و دکترای ادیان و عرفان اظهار داشت: در تمامی ادیان الهی و غیر الهی مقوله نذر وجود دارد اما کیفیت نذر کردن متفاوت است.
تعطیلی تولیدی پوشاک
اوضاع نابسامان اقتصادی، کاهش نقدینگی و گرانی مواد اولیه تولید پوشاک موجب تعطیلی دست کم ۱۵ کارگاه تولیدی پوشاک در همدان شده است.
اجرای طرح پیش فروش لوازم خانگی برای نخستین بار در کشور کلید خورده است، ساز و کاری که به موجب آن متقاضیان، اقلام مورد نیاز خود را با ثبت نام اینترنتی در 6ماه آینده دریافت می‌کنند.
رئیس اتاق اصناف همدان گفت:در میدان میوه تره بار همدان یک بار ۳ دست می‌چرخد و ۳۰ درصد گران‌تر از بازار تهران دست مصرف کننده همدانی می‌رسد.

صفحه‌ها