نمایش 1 - 10 از 510
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان تاکید کرد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از تکمیل خوابگاه‌های متاهلی در راستای جوانی جمعیت خبر داد و گفت: ۶۰ واحد خوابگاه متاهلی در حال ساخت است که امسال ۲۰ واحد راه‌اندازی و افتتاح خواهد شد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان تاکید کرد:
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان بر ضرورت تدوین و اجرای دستورالعمل اقدامات احتیاطی برای آمادگی فصل‌های پاییز و زمستان تاکید کرد.
فوت یک نوزاد تازه متولدشده در بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان نهاوند چند روزی است که باعث حاشیه‌های زیادی شده است و دادستان شهرستان نیز از تشکیل پرونده قضایی درباره این مورد خبر داده است.
کارشناس سلامت روان معاونت بهداشتی همدان:
کارشناس سلامت روان معاونت بهداشتی همدان گفت: این نوع رفتار یک نوع دادخواهی برای دیده شدن و طلب کمک از دیگران است.
عصر همدان گزارش می‌دهد؛
استفاده نادرست و بیش از حد از رسانه‌ها مخصوصا در نوجوانان و دانش‌آموزان باعث افت تحصیلی آن‌ها می‌شود؛ بدون شک استفاده از رسانه‌ها نیازمند آموزش استفاده صحیح است.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جبهه اصلی جبهه جنگ رسانه است، رسانه برای تبیین واقعیت نباید شب و روز داشته باشد.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه کارگران در دوره‌ای که جبهه جنگ به اقتصاد رسیده است با جهاد خود دنیا را شگفت زده کردند گفت: دشمن با غبارآلود کردن فضا قصد دارد کاری کند قله موفقیت را شفاف نبینیم و امروز جامعه کارگری وظیفه جهاد تبیین را برعهده دارد.
گزارش میدانی از بدرقه زائران اربعین؛
بغض در صدای همه کسانی که آمده بودند عزیز خود را راهی سفر عشق کنند وجود داشت، بغضی که پر از سوز بود و دلتنگی؛ و چقدر خوشبختند آنان‌که خود را در جمع اصحاب امام عصر(عج) قرار می‌دهند و با جان و دل به زیارت عاشورا می‌روند.
برای پیوستن به بانک توسعه جدید بریکس کشور ما فرصت‌ها و چالش‌های اقتصادی و منطقه‌ای دارد که با حل آنها می‌تواند بیشترین بهره را از این پیمان مالی ببرد.
هفته گذشته پدر یکی از شهدای 8 سال دفاع مقدس هنگام حضور در مسجد برای اقامه نماز صبح مورد ضرب و شتم توسط افرادی ناشناس قرار گرفت.

صفحه‌ها