نمایش 1 - 10 از 350
امروز ادبیات مدیون پایتخت تاریخ و تمدن هست، پایتخت تاریخ تمدن برای کسب این عنوان مدیون سرانگشتان ظریف، ذهن باریک اندیش و قلم لطیف نویس اساتید و نوقلمان خوش ذوق و خوش آتیه است که بی هیچ چشم داشت مادی به ماندگاری آن کمک کرده اند.
داشتن فرزندانی با تربیت صحیح دینی یکی از دغدغه های هر خانواده معتقدی است؛ اکثر خانواده ها نمی دانند از چه سنی و چگونه درباره حجاب با دخترشان صحبت کنند.
فضای اینستاگرام تا حدی از خصلت های انسانی تهی ضده است که وقتی قاتل با سلاح گرم یک نفر را به قتل می رساند به راحتی در صفحه شخصی خود با اعتراف به قتل فالورهای بیشتری کسب میکند.
راه افتادن موج اعتصاب بین رانندگان کامیون نگرانی مردم را از وضع جامعه بیشتر کرد زیرا چرخ های کامیون ها که در جاده ها میچرخد نشانه گردش چرخ اقتصاد مملکت است و کامیون داران واسطه چرخش اقتصادی کشورند.
یادداشتی یه مناسبت سالروز کشف حجاب در ایران:
هفتاد و دو سال پیش رضا خان برای تاراج حجاب زنان ایران اقدام کرد و شکست خورد اما امروزه تهاجم فرهنگی غرب از طریق شبکه های اجتماعی و جنگ نرم توانسته است فرهنگ زنان ایران را هدف گیری کرده و بدحجابی را جایگزین کشف حجای رضاخانی کند.
تخم مرغ,افزایش قیمت تخم مرغ,دولت دوازدهم,مرغ زاده,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
حالا دیگر، مرغ زاده غذای فقرا و اهل تجرد نیست چراکه فقط اغنیا و متمولین می توانند این ماده غذایی را که قیمتی طلایی یافته ابتیاع کنند
مردم ایران در این روز به یادماندنی تاریخ انقلاب اسلامی نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز فریب نیرنگها و حیله های دشمنان را نمی خورند و دشمنان هرقدر خود را بزرگ و نزدیک به ایران جلوه دهند باز هم بازنده این میدان هستند.
تورم,جیب مردم,گرانی بنزین,بی برنامگی اقتصادی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
یادداشت/ جیب مردم و تورم 8 درصدی;
یقینا با این بودجه، پروژه کارگزارانی دهه 70 مبنی بر له شدن مردم زیر چرخ توسعه تکرار خواهد شد، با این افزونه که توسعه‌ای هم در کار نیست!
دورهمی کافه ای,بدعتی نوظهور,تحریف شب یلدا,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
صدای پای مدرنیته در کهن ترین سنت ایرانی به گوش می رسد؛
بی شک شب یلدا در متن خود مقوم خانواده است و اینچنین ارتباطات شکوهمند انسانی در غبار بی مهری ارتباطات جمعی در شبکه های اجتماعی به نحو احسن به بار می نشیند اما در سال های گذشته برخی بدعت های ناصواب سعی در تحریف این سنت حسنه دارد.
 یلدا,گرانی,بازار همدان,آجیل,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
بازارنابسامان قیمت ها؛ مردم را نقره داغ کرد؛
قیمت های بالای آجیل و خشکبار، شیرینی و میوه در شب های منتهی به یلدا مردم را نقره داغ کرد.

صفحه‌ها