نمایش 1 - 10 از 390
یادداشت؛
معاندین و تروریست‌ها انتظار داشتند در سالمرگ مهسا امینی خیابان‌های ایران اسلامی را پراز دود و آتش ببینند اما حضور پنج میلیونی زائران در مشهدالرضا، ترافیک سنگین در جاده شمال و حضور پرشمار مردم برای دیدن رونالدو در این ایام ثابت کرد قلب ایران می‌تپد و مردم این سرزمین به دنبال زندگی واقعی هستند نه پیروی از تروریست‌ها.
یادداشت؛
امروز اربعین حسینی نشان می‌دهد بشر صدای« هَلْ مِنْ ناصِرٍ یَنْصُرُنی» امام حسین(ع) را پس از ۱۳۸۴ سال می‌شنود وگرنه چه چیزی می‌تواند این جمعیت 22 میلیونی را پای پیاده به کربلای حسین بِکِشاند؟ هیچ قدرتی به اربعین نمی‌رسد و بدون شک اربعین، ثروت عشق است، عشقی حقیقی که تمام نخواهد شد...
حاشیه نگاری کوتاه
نخستین راهپیمایی روز جهانی قدس قرن جدید در دارالجهاد همدان برگزار شد . حضور حماسی مردم روزه دار و همیشه در صحنه همدان مثل راهپیمایی های گذشته پرشکوه و با فاصله زیاد نسبت به مسئولان این برنامه بود .
افراد مغرض، گاهی برای واقعی‌تر شدن خبر، آن را با "ترکیبی از اخبار درست و نادرست" منتشر می‌کنند. چنانچه در خبر "خرید سیسمونی دختر قالیباف از ترکیه" هم همین اتفاق افتاده است. هم پسر قالیباف این گزاره را تکذیب کرده هم هواپیمایی معراج وهم پیگیری‌های خبرگزاری فارس خب حالا چه فرقی می‌کند؟ اصل ماجرا که درست است!
به بهانه روز ارتش
۲۹ فروردین مصادف با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت فداکاری ها و از خودگذشتگی های سربازان این آب و خاک است که با دفاع از حریم ولایت و صیانت از استقلال و تمامیت ارضی میهن عزیز اسلامی در طول سال های پر افتخار دفاع مقدس بر بلندای رفیع عزت و سرافرازی ایستادند.
فضای مجازی که امروز همه ما با آن سروکار داریم، علی‌رغم مزایای بسیارش خطرهای زیادی هم دارد که به همین دلیل نمی‌تواند همچنان بی‌قانون و بی‌دروپیکر باشد. موضوعی که در هیج کجای دنیا هم پذیرفته نیست.
تحلیل
هفته ای که گذشت شاهد معرفی جدیدترین موشک بالستیک تاکتیکی ایران به نام خیبرشکن و جوسازی آمریکایی ها و صهیونیست ها بودیم که در این زمینه چند نکته تحلیلی باید مدنظر قرار گیرد:
اگر فهرست کارهای شما پایان‌ناپذیر به نظر می‌رسد، به‌راحتی می‌توانید در تعداد زیادی از کارهای مختلف که احساس می‌کنید مجبور به انجام آنها هستید، غرق شوید. واقعیت این است که مغز ما برای این کار ساخته نشده و حتی در صورت انجام این کار در بلندمدت آسیب‌های بسیاری خواهد دید. به چند روش ساده برای خانه‌تکانی ذهن و کاهش استرس اشاره می‌کنیم.
سواد فضای مجازی
آیت الله رئیسی در تاریخ 25 اردیبهشت 1400 اظهار داشتند که " بانیان وضع موجود ، نمی توانند تغییر دهنده این وضع باشند " .....

صفحه‌ها