نمایش 1 - 10 از 347
راه افتادن موج اعتصاب بین رانندگان کامیون نگرانی مردم را از وضع جامعه بیشتر کرد زیرا چرخ های کامیون ها که در جاده ها میچرخد نشانه گردش چرخ اقتصاد مملکت است و کامیون داران واسطه چرخش اقتصادی کشورند.
یادداشتی یه مناسبت سالروز کشف حجاب در ایران:
هفتاد و دو سال پیش رضا خان برای تاراج حجاب زنان ایران اقدام کرد و شکست خورد اما امروزه تهاجم فرهنگی غرب از طریق شبکه های اجتماعی و جنگ نرم توانسته است فرهنگ زنان ایران را هدف گیری کرده و بدحجابی را جایگزین کشف حجای رضاخانی کند.
تخم مرغ,افزایش قیمت تخم مرغ,دولت دوازدهم,مرغ زاده,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
حالا دیگر، مرغ زاده غذای فقرا و اهل تجرد نیست چراکه فقط اغنیا و متمولین می توانند این ماده غذایی را که قیمتی طلایی یافته ابتیاع کنند
مردم ایران در این روز به یادماندنی تاریخ انقلاب اسلامی نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز فریب نیرنگها و حیله های دشمنان را نمی خورند و دشمنان هرقدر خود را بزرگ و نزدیک به ایران جلوه دهند باز هم بازنده این میدان هستند.
تورم,جیب مردم,گرانی بنزین,بی برنامگی اقتصادی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
یادداشت/ جیب مردم و تورم 8 درصدی;
یقینا با این بودجه، پروژه کارگزارانی دهه 70 مبنی بر له شدن مردم زیر چرخ توسعه تکرار خواهد شد، با این افزونه که توسعه‌ای هم در کار نیست!
دورهمی کافه ای,بدعتی نوظهور,تحریف شب یلدا,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
صدای پای مدرنیته در کهن ترین سنت ایرانی به گوش می رسد؛
بی شک شب یلدا در متن خود مقوم خانواده است و اینچنین ارتباطات شکوهمند انسانی در غبار بی مهری ارتباطات جمعی در شبکه های اجتماعی به نحو احسن به بار می نشیند اما در سال های گذشته برخی بدعت های ناصواب سعی در تحریف این سنت حسنه دارد.
 یلدا,گرانی,بازار همدان,آجیل,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
بازارنابسامان قیمت ها؛ مردم را نقره داغ کرد؛
قیمت های بالای آجیل و خشکبار، شیرینی و میوه در شب های منتهی به یلدا مردم را نقره داغ کرد.
مطالبات زنان,ورود به ورزشگاه,مشکلات بانوان,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
اساسی ترین مطالبه بانوان در این روزها؛
"حضور زنان در ورزشگاه" اساسی ترین مطالبه بانوان در این روزها؛ موضوعی که در نگاه اول بسیار عجیب و حتی مضحک می‌نماید. درواقع چطور شده است که خواسته بانوان تا این میزان تقلیل یافته است؟!
دانش آموزان,بی انگیزگی تحصیلی,افسردگی,سرخوردگی تحصیلی,ناتوانی یادگیریshabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
به گفته یک روانشناس و مشاور:
افسردگی، اضطراب، استرس مداوم، فشار بیش از حد مدرسه یا والدین و ناتوانی‌های یادگیری از عوامل اصلی در ایجاد بی‌انگیزگی دانش‌آموزان است.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, تحریم کاتسا
تحلیل تحریم های جدید علیه ایران و سپاه پاسداران:
تقلیل وسعت تحریم کاتسا به تحریمی که تنها سپاه را مورد هدف قرار داده است کج فهمی سیاسی است. ترامپ با این تحریم سعی دارد بخش عمده اقتصاد ایران را زیر منگنه تحریم قرار دهد

صفحه‌ها