16. آذر 1402 - 9:47   |   کد مطلب: 25319
معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس همدان با بیان اینکه در استان ۱۷ مدرسه کانکسی با جمعیت بسیار کم داریم گفت: از این تعداد هشت مورد آن در نهاوند است که به تدریج با ساخت فضاهای یک کلاسه جمع‌آوری می‌شوند.

به گزارش شبنم ها، محمد جامه‌بزرگ  در شورای آموزش و پرورش در فرمانداری اظهار کرد: با توجه به تخصیص اعتبار جدید به طرح‌های آموزشی و ورزشی استخر دانش آموزی و دبیرستان ۱۲ کلاسه شهید محلاتی این دو طرح تا ابتدای مهر سال آینده بهره‌برداری می‌شود.

وی افزود: برای تکمیل دبیرستان شهید محلاتی امسال ۷ میلیارد تومان و برای استخر دانش‌آموزی ۱۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری اختصاص یافته که با تخصیص آن افتتاح می‌شوند‌.

معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان افزود: سهم اعتبارات استانی نهاوند از محل اعتبارات استانی نوسازی مدارس ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان یعنی حدود چهار درصد بوده که تاکنون تخصیصی به ما داده نشده است. 

وی با بیان اینکه در بخش اعتبارات ملی با پیگیری نماینده شهرستان وضعیت نهاوند بهتر است عنوان کرد: تا کنون در این زمینه،  مدرسه ابتدایی روستای سهران با ۲ میلیارد تومان و مدرسه هفت کلاسه روستای جهان‌آباد با ۲ میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

جامه‌بزرگ‌ با بیان اینکه در سطح استان ۱۷ مدرسه کانکسی با جمعیت بسیار کم وجود دارد افزود: از این تعداد هشت مورد آن در نهاوند است که به تدریج با ساخت فضاهای یک کلاسه این مدارس جمع‌آوری می‌شوند. 

‌وی افزود: در زمینه آسفالت مدارس سال گذشته هشت مدرسه کوچک در نهاوند و خزل آسفالت و ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نیز صرف تامین تجهیزات آموزشی شد. 

معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان گفت: در حال حاضر حدود ۲۳۰ فضای آموزشی ورزشی در سطح استان در دست احداث است که ۱۹ مورد آن مربوط به نهاوند است. 

پایان پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار