16. آذر 1402 - 8:45   |   کد مطلب: 25318
رئیس سازمان جهاد کشاورزی همدان از تحقق صد درصدی تعهد جوجه‌ریزی در استان تا نیمه آذرماه خبر داد و گفت: در مجموع میزان جوجه‌ریزی طی ماه‌های اخیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته روند افزایشی داشت.

به گزارش شبنم ها، رضا بهراملو صبح امروز در جلسه قرارگاه امنیت غذایی در جهاد کشاورزی اظهار کرد: تا نیمه آذرماه سال جاری بیش از یک میلیون و ۴۹۹ هزار قطعه جوجه‌ریزی در استان همدان انجام شده است.

 

وی با اشاره به تحقق صد درصدی جوجه‌ریزی در استان گفت: این اتفاق خوب در طی تعامل بین تولیدکنندگان و سازمان جهاد کشاورزی عملیاتی شده است.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان تصریح کرد: برای انجام کار طبق نیاز، برنامه هر شهرستان را نسبت به میزان جوجه‌ریزی آذرماه تعیین و ابلاغ کرده‌ایم‌

 

وی با بیان اینکه جوجه‌ریزی در شهرستان‌ همدان، کبودراهنگ، تویسرکان و رزن بیش از صد درصد محقق شده است عنوان کرد: در مجموع میزان جوجه‌ریزی طی ماه‌های اخیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته روند افزایشی داشت.

 

بهراملو تحقق تعهد جوجه‌ریزی برای تامین مطمئن مرغ مورد نیاز و ارتقای کیفیت تولید را مهم دانست و از برنامه‌ریزی‌ برای تامین و توزیع مرغ گرم در ماه‌های پایان سال خبر داد.

پایان پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار