پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

23. آبان 1398 - 18:04   |   کد مطلب: 23942
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: به خاطر نبود امکانات گاز و مشکل تامین نفت در کارگاه‌های سفال لالجین، تاکنون ۲۶۰ کارگاه به تعطیلی کشیده شده است.

به گزارش شبنم ها،محمدعلی پور مختار ظهر امروز در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: وقتی یک واحد تولیدی کوچک می‌خواهد شروع به کار کند، باید چند ماه دوندگی کند تا استعلامات را بگیرد و از طرفی هم موانعی که بر سر راه تولیدکنندگان ایجاد می‌شودکه انگیز آغاز کار را از آنان می‌گیرد.

او با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی بستر‌ساز بخش خصوصی هستند، تصریح کرد: بخش خصوصی نیازمند حمایت پایدار و همیشگی دولت است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: متاسفانه در برخی موارد می‌بینیم که با تغییر مدیریت یک مجموعه، سلیقه جدیدی حاکم می‌شود و این خود مانعی برای تولید است.

پور‌مختار با بیان اینکه استان همدان صنعتی نیست، اما پایه‌های صنعت آن قوی است، اظهار داشت: یک واحد گاوداری ۲ هزار راسی در کبودرآهنگ وجود دارد که هشت سال از ساخت آن می‌گذرد، اما به خاطر اختلاف با یک بانک تعطیل شده و در حال از بین رفتن است. برای رفع این مشکل نیازمند کمک استاندار هستیم. این گاوداری آماده خرید گاو است و در صورت راه‌اندازی، برای ۴۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: واحد‌های صنعتی و تولیدکنندگان سفال در لالجین برای تامین نفت مورد نیاز خود با مشکل مواجه اند و ۲۶۰ مورد از کارگاه‌های تولیدی به خاطر این مشکل تعطیل شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار