هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
17. مهر 1397 - 8:37   |   کد مطلب: 21764
سومین روز از بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ اندونزی درحالی آغاز شد که نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.
مسابقات پارا المپیک

به گزارش شبنم ها، به نقل از تسنیم

سومین روز از بازی‌های پاراآسیایی 2018 اندونزی درحالی آغاز شد که نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

دوومیدانی

* احمد اجاقلو در کلاس T45/46/47 ماده دوی 200 متر با ثبت زمان 22:53 ثانیه به مدال برنز رسید. در این بخش هاو وانگ از چین با رکورد 21:71 ثانیه اول شد و ریزال باگاس از اندونزی با حدنصاب 22:36 ثانیه عنوان دوم و مدال نقره را به خود اختصاص داد.

* عذرا مهدوی‌کیا امروز به مصاف رقبای خود در ماده پرتاب نیزه کلاس F12/13 رفت و با ثبت رکورد 32.24 متر به مدال برنز رسید. ژائو پیوپینگ از چین با رکورد 44.96 متر اول شد و نماینده چین تایپه حدنصاب 34.26 متر را برجای گذاشت و به مدال نقره دست یافت.

* هاجر صفرزاده در دوی 200 متر بانوان کلاس T22 به مصاف حریفانش رفت که در پایان با ثبت زمان 27:94 موفق به کسب مدال نقره شد. دونده تایلندی با 27:84 به مدال طلا رسید.

* مهدی اولاد در ماده پرتاب وزنه کلاس F11 با پرتابی به طول 14 متر به مدال طلا رسید. نورمحمد آرخی در همین ماده با حدنصاب 12.64 متر موفق به کسب مدال نقره شد. پرتابگر هندی با حدنصاب 11.16 متر به مدال برنز رسید و آرین لطفی، دیگر نماینده کشورمان در این ماده با رکورد 11.16 متر به عنوان چهارمی بسنده کرد.

* سولماز بازرگان، نماینده کشورمان در ماده پرتاب دیسک بانوان کلاس ادغامی F43/44,F62/64  به مصاف حریفانش رفت که در نهایت با پرتابی به طول 29.94 متر به مدال برنز رسید. پرتابرگران چینی در این ماده با رکوردهای 39.01 و 36.95 متر طلا و نقره گرفتند. نماینده چین با پرتابی به طول 39.01 متر رکورد جهان را در این دسته شکست.

تیراندازی

* رقابت‌های تپانچه بادی بانوان 10 متر کلاس Sh1 با مسابقه ساره جوانمردی، سمیرا ارم و عالیه محمودی برگزار شد که در پایان هر سه نماینده کشورمان به فینال راه یافتند و سمیرا ارم بعد از تغییر قوانین رکورددار مرحله مقدماتی این ماده در بازی‌های پاراآسیایی شد. سمیرا ارم با 569/16  امتیاز در صدر قرار گرفت. ساره جوانمردی با  561/14  امتیاز در جای دوم ایستاد و عالیه محمودی با  548/7 امتیاز هفتم شد و هر سه تیرانداز کشورمان به فینال راه یافتند.

جودو

* امید جعفری در وزن 81- کیلوگرم که در دور نخست با قرعه استراحت روبه‌رو شده بود در دور دوم با امتیاز ایپون حریف فلیپینی را شکست داد و راهی نیمه‌نهایی شد.وی در  این مرحله برابر نوربیگ میرزایف ازبکستانی  قرار گرفت و در نهایت با امتیاز ایپون نتیجه را به قهرمان جهان و پارالمپیک واگذار کرد. امید نوری جعفری در ادامه مسابقات امروز عصر برای کسب عنوان سوم تا پنجم به مصاف حریفان خود می‌رود.

*علی عباس‌نژاد در مبارزه نخست خود حریف هندی را مغلوب کرد و در دور دوم برابر حریف کره‌ای قرار گرفت، اما نتوانست از سد وی عبور کند.عباس‌نژاد، جودو کار نابینای وزن 73- کیلوگرم کشورمان باید در مرحله بعد برابر رقیب ژاپنی قرار گیرد و در صورت برتری به  گروه شانس مجدد خواهد رفت.

تیراندازی با کمان

*در مسابقات میکس ریکرو تیم ایران با ترکیب زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی توانست با برتری مقابل کره‌جنوبی به فینال برسد. تیم نعمتی و رحیمی در مسابقه فینال هم برای کسب مدال طلا به مصاف چین خواهد رفت.

* در میکس کامپوند تیم ایران با ترکیب هادی نوری و راضیه شیرمحمدی با غلبه بر کره‌جنوبی به فینال رسید. این تیم هم در فینال باید به مصاف چین برود.

صفار زاده

دیدگاه شما

آخرین اخبار