پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
2. مهر 1399 - 8:08   |   کد مطلب: 24554
به تازگی ویدئویی از تاریخچه فعالیت‌های نظامی شهید حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی منتشر شده است.

شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران دی ماه سال گذشته در یک حادثه تروریستی که به دستور مستقیم دونالد ترامپ و توسط بالگرد‌های آمریکایی به وقوع پیوست به همراه چندتن از همرزمانشان جام شهادت را نوشیدند. ملت ایران به دلیل اینکه این فرمانده مردمی را بسیار دوست داشتند هنوز هم پس از گذشت چند ماه داغ این شهید را بر دل داشته و در موقعیت‌های مختلف نام و یاد ایشان را زنده نگه می‌دارند.

بیشتر بخوانید

پوستری جدید از شهید سلیمانی با عنوان یک جهان منتقمت خواهد بود

به تازگی ویدئویی از تاریخچه فعالیت‌های نظامی این شهید در فضای مجازی منتشر شده است. در این کلیپ که به صورت سلسله‌ای منتشر خواهد شد از ابتدای فعالیت‌های شهید سلیمانی در عرصه‌های نظامی کشور به تفصیل بیان شده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه شما

آخرین اخبار