نمایش 1 - 10 از 848
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان:
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان از اجرای طرح تعرفه‌گذاری پرستاران در استان خبر داد و گفت:معوقات از اسفند ماه ۱۴۰۱ پرداخت شد.
امام جمعه موقت همدان:
امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه دشمن توهم دارد که می‌تواند با جنگ ترکیبی، خلل زیادی در نظم جمهوری اسلامی ایجاد کند گفت: با جهاد در مقابل دشمن نه تنها او به هدف خود نمی‌رسد بلکه از دل آن، انسان‌های بزرگی رشد می‌کنند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان:
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بیان اینکه امروزه شکل دفاع از میهن تغییر کرده گفت: بیشتر حملات دشمن از طریق هجمه‌های فرهنگی است، ما مثل قبل باید در مقابل کل استکبار جهانی بایستیم، منتهی به شکلی که در آن جنگ سخت خیلی معنایی پیدا نمی‌کند.
مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان:
مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داوری دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه واکسن آنفلوآنزا در سطح همه داروخانه‌های استان توزیع شده و به صورت متمرکز در داروخانه‌های هلال احمر و داخل بیمارستان‌ها موجود است گفت: افراد با نسخه پزشک می‌توانند واکسن را تهیه کنند.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت‌های رئیس جمهور در سازمان ملل، گفت: دیگر دوران غرب پایان یافته و آینده از آن نظام اسلامی است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر همدان تاکید کرد:
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر همدان گفت: در حال حاضر 550 دستگاه خودروی شخصی و تاکسی برای سرویس به مدارس معرفی کرده‌ایم.
حرف‌های ریز و درشت جوانترین بانوی قاضی؛
روایت جوانترین بانوی قاضی همدانی؛ حدیث دلدادگی، عاشقی و خدمت به مردم است تا در اوج مشغله کاری، سرتا پا گوش شوی برای شنیدن حرف مظلومان و دادشان را بستانی به ویژه حمایت از اطفال و زنان.
سخنگوی دادگستری استان همدان خبرداد:
سخنگوی دادگستری استان همدان با بیان اینکه در پویش به عشق امام حسین (ع) می‌بخشم تعداد ۲ هزار و ۳۸۵ فقره پرونده در کل استان ختم به مصالحه شده است گفت: خوشبختانه استان همدان جز استان برتر کشور در این پویش بود.
رئیس حوزه هنری استان همدان تاکید کرد:
رئیس حوزه هنری استان همدان با بیان اینکه برنامه محفل در مناسبت‌های مذهبی و با همراهی مردم برگزار می‌شود گفت: برنامه محفل را با هدف آنکه بتوان از رفتارها و گفتارهای اهل بیت(ع) به صورت هنری الگو برداری کرد برگزار می‌کنیم.
سخنگوی دادگستری همدان خبر داد:
سخنگوی دادگستری همدان گفت: ثبت‌نام متقاضیان پروانه داوری و میانجیگری از ۲۰ تا ۳۱ شهریورماه و از طریق مراجعه به پایگاه اینترنتی www.hrtc.ir انجام می‌شود.

صفحه‌ها