نمایش 1 - 10 از 827
دختران‌ ایرانی‌ با ‌جسارت‌ترین دختران جهان ‌هستند /بارها زیر دریا در برابر عظمت ‌خدا سجده کرده‌ام
دختران ایرانی با جسارت ترین دختران جهان هستند و با حجاب کامل در برخی عرصه‌ها موفق عمل کرده‌اند و خود را همچون نگین و مروارید خلیج همیشه فارس درخشان نشان داده‌اند.
روایت معلمی که با ده عضو خانواده اش شهید شد
حول و حوش ساعت یک بعداز ظهر، حلیمه خانم خود را برای اقامه نماز ظهر آماده می کرد که ناگهان وضعیت قرمز شد. منزل آنها در مجیدیه شمالی بود و سطح بلند تپه های عباس آباد به آنها اجازه اشراف به منطقه را می داد، نه تنها صدای انفجار نزدیک بود که حتی از پنجره می شد تشخیص داد دود و آتش از محل خانه پدری بلند شده است.
شناخت حضرت زهرا(س)؛ سختی حجاب در مکزیک را برایم قابل تحمل کرد/ حرمت چادر به زن چادری احترام می‌بخشد
تحمل سختی‌ها برای رضای خدا و شناخت حضرت زهرا(س) بود که در مکزیک توانستم با تأسی از ایشان راه اسلامی را ادامه دهم و سختی‌ها را تحمل کنم، سختی‌هایی چون نگاه و خنده مردم به خاطر حجابم و یا اخراج از محل کارم.
یک روانشناس کودک و نوجوان درباره مقایسه کردن کودکان توضیحاتی داد.
نفوذ فرهنگی مهلک‌ترین نفوذ دشمن به کشور است
عضو شورای جمعیت ایثارگران:
عضو شورای جمعیت ایثارگران مطرح کرد: تلاش‌ بی‌ثمر استکبار در طول‌ بیش از سه دهه‌ برای‌ به‌ زانو در آوردن‌ ملت‌ ایران‌ به‌‌برکت‌ ایمان‌ و روشن‌بینی‌ مردم‌، همچنان‌ ناکام‌ مانده‌ است‌ و از همین رو سراسیمه‌ و شتاب‌زده‌ همه راههای‌ نفوذ فرهنگی‌ و سیاسی‌ و اقتصادی‌ را مد نظر قرار داده‌‌اند تا بتوانند از این‌ راهها ملت‌ ایران‌ را محاصره‌ کنند و پنجه شوم‌ خود را همانند دوران‌ پیش‌ از انقلاب‌ در جسم‌ و جان‌ این ملت بزرگ فرو برند زیرا نفوذ فرهنگی بسیار مهلک تر از بقیه حوزه های نفوذ است.
افسردگی رایج ترین اختلال روانی در جهان/ 18 تا 25 ساله ها مراقب باشند!
یک کارشناس ارشد روانشناس:
یک روانشناس با بیان اینکه افسردگی در زنان بیشتر از مردان شایع است، گفت: افسردگی قابل درمان است ولی رویداهای ناگوار زندگی ممکن است دوباره آن را به زندگی فرد بر گرداند.
اخلاق در سیره پیامبر(ص)/ سبک زندگی نبوی، بهترین الگوی زندگی اخلاق‌مدار
در گفت وگو با یک دکترای ادیان بررسی شد:
یک دکترای ادیان با بیان اینکه یامبر گرامی اسلام بزرگترین معلم اخلاق بودند، گفت: پیامبر (ص) اسلام، انسان کاملی است که صفت رحمانیت الهی را دار است و مسلمانان با تمسک جستن به خوش رویی،خوش گویی و خوش خویی مولای زیبایی ها می توانند بهترین روش زندگی را در برخورد با دیگر افراد بجویند و به هدف رسول مکرم اسلام که زندگی با اخلاق است، برسند.
مریم عبدالباقی استاد حوزه و دانشگاه معتقد است که خانواده در جوامع غربی نهادی بی استوار و دارای بنیانی ضعیف است و می‌گوید در این کشورها پدر، همسر و فرزندان را رها کرده و یا اغلب دچار اعتیاد به مواد الکلی است.
زن ثروتمند ایرانی :
یکی از قدرتمندترین و ثروتمندترین زنان ایرانی است که در بخش اقتصاد و صنعت فعال است. دکتر فریال مستوفی به خانواده‌ای اصیل تعلق دارد که در زمینه اقتصاد و معدن فعال بوده و هستند اما خودش علاقه ویژه‌ای به این رشته‌ها دارد.
یک روانشناس درباره نحوه برنامه‌ریزی صحیح برای گذران اوقات فراغت در روزهای کرونایی توضیحاتی داد.

صفحه‌ها