نمایش 1 - 10 از 613
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
معاون پرورشی مدارس همدان:
معاون پرورشی مدارس شهر همدان اظهار داشت: سردار قاسم سلیمانی و جبهه مقاومت اسلامی با نابودی گروه ملعون داعش خدمت بزرگی به جهان اسلام کردند.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
فرمانده پایگاه انسیه تصریح داشت : از طرف سپاه ناحیه کلاس های مختلفی به منظور کار افرینی و اشتعال زایی برای بانوان خانه دار تشکیل شده است که نتایج آن را در کارهای دستی بانوان میبینیم.
اهدای جسد,دانشگاه کرمان,تشریح جسد,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
گفت‌وگو با زنی که 3 ماه قبل جسد شوهرش را اهدا کرد;
زنی دلش را خوش کرده به روزهای پنجشنبه که یک ساعت بایستد رو‌به‌روی دانشگاه علوم پزشکی شهرش و با یک نفر درددل کند. او هر پنجشنبه زل می‌زند به ساختمان دو طبقه دانشگاه و دلش را پَر می‌دهد به سمت سالن تشریح، کنار یک حوضچه فلزی که مالامال فرمالین است.
زنان بدسرپرست,اشتغالزایی,کاهش فساد,آسیب های اجتماعی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
کارشناس حوزه زنان و خانواده گفت:
زنان بد سرپرست به دلیل فشارهای اقتصادی توانایی تاب آوری را ندارند و در برخی از موارد دچار چالش‌های اجتماعی می‌گردند‌، اشتغال‌زایی زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست، تنها راه عزت و توانمندی اجتماعی می‌گردد، که به تنهایی عامل کاهش شریان‌های فساد در جامعه است.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
در نشست کتابخوان کودکان علاوه بر یادگیری مدیریت زمان می آموزند چگونه باید در خصوص اهداف و نگارش یک کتاب سخن بگویند که بتوانند مقصود و هدف خود را به راحتی به دیگران انتقال دهند .
 سوگل طهماسبی,بازیگر,پیاده روی اربعین,کربلا,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
با سوگل طهماسبی،از مسافران جوان کاروان چلچراغ;
از این سفر با اعتماد و اطمینان صحبت می‌کند و کلماتش را با دقت انتخاب می‌کند تا بتواند حس و حالش را تا جایی که در اختیار کلمات است بدرستی بیان کند.
فاطمه پاپی,تیم ملی فوتسال بانوان,فوتسال بانوان,shabnamha.ir,بنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
گفتگو با دختری که گلش گل برتر ماه در برنامه نود شد؛
او از همان دست ستاره هایی است که دیده نمی شود. ستاره ای که گل می زند، گل می سازد، نتیجه یک مسابقه را برمی گرداند و در ترکیب تیم ملی فوتسال هم می درخشد.
شهین تسلیمی,پیاده روی,اربعین,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
با شهین تسلیمی، بازیگر درباره پیاده‌‌روی اربعین:
‌از بچگی عاشق امام حسین(ع) بودم، پدرم هم عاشق سید‌الشهدا بود؛ مدام با خودم می‌گفتم امام حسین(ع) عاقبت طلبید مرا!‌
دختر دهه هفتادی,حجاب,پوشیه,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
حجاب به روایت دختران ایرانی;
معصومه یک دهه هفتادی است که در تهران ساکن زندگی می‌کند.دو سال و چهل و سه روز پیش پوشیه را به عنوان حجاب انتخاب کرد و با وجود مشکل تنفسی تا به امروز همیشه همراه او بوده است. انتخابی که خودش با عنوان «پروانگی» از آن یاد می‌کند.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
یک کارشناس ارشد الهیات و تاریخ و تمدن اسلامی اظهار داشت: مظلو میت سید الشهدا (ع) در این است که کسی به حقیقت و روح وجان این حادثه پی نبرده است از جاهل و عامی تا عالم و خبیر همه و همه این حادثه عظیم را از دید خود تفسیر می کنند و به کنه و هستی ماجرا پی نبرده اند .

صفحه‌ها