پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
31. شهريور 1399 - 8:19   |   کد مطلب: 7131
گفت : شما دیگه شورشو دراوردید ،چی میشه ادم اهل بزن وبرقص و اینور و اونور باشه ،اهل نماز و اسلام هم باشه،چی میشه اهل عشق بازی با دختر و حال و حول باشه، سر وقتش نمازش رو هم بخونه، اقا ! اصلا هر چیزی جای خودش،مسجد جای خودش ،میکده هم جای خودش..
اسلام ایدزی!

به گزارش شبنم ها، سایت حرف تو به نقل از وبلاگ "انعکاس" نوشت:

گفت : شما دیگه شورشو دراوردید ،چی میشه ادم اهل بزن وبرقص و اینور و اونور باشه ،اهل نماز و اسلام هم باشه،چی میشه اهل عشق بازی با دختر و حال و حول باشه، سر وقتش نمازش رو هم بخونه، اقا ! اصلا هر چیزی جای خودش،مسجد جای خودش ،میکده هم جای خودش...

گفتم:شمامیتونی ابگوشت و با خرما و دوغ، با عسل و ماست وزردآلو را باهم بخوری؟هرگز نمیخوری !!!که اگه بخوری! شبش، یا دایم (معذرت میخوام) دستشویی هستی یا بیمارستان، سرم تو دستته! چطور جسم ادمها اینقدر حساسه و زود به قاطی خوردن، واکنش نشون می ده ،روح که هزاران بار حساستره!! چطور می تونه چندین تفکر متضاد رو تحمل کنه و نمیره؟

برادر!پلواریزم دینی و عقیدتی ،که میگه هم این باش و هم آن.... محصولش میشه  تفکر نسبی گرایی غربی، که میوه اش التقاط دینی است که به از دست رفتن دین و ایمان منجر میشه.

تمام انبیاء اومدن بگن ،انسان! حقیقت فقط یکی است و درسته هر کس با استعداد و فهم خودش در جاده رسیدن به حقیقت در حرکته ،اما هرگز چند راه برای رسیدن نیست!! اهدنا الصراط المستقیم معنیش اینه که یک راه مستقیم ،بدون زیکزاک ، برای رسیدن به حقیقت دنیا است انهم صراط مستقیمه .

دوست عزیز اگه پیامبرا ،اینو به مردم می گفتند که اشکال نداره بت پرستی باشه ،جهل باشه ، شهوت رانی غربی باشه ، دین و عقاید جد و ابای شما باشه ، کنارشم، دین ما هم که خداپرستیه....  باشه ،هرگز خاکستر روی سرشون نمیریختن ، هرگز سنگ به پیشونیشون نمیزدن، هرگز پاشونو، به کربلا باز نمیکردند وشهیدشون نمی کردند.اصلا پیشنهاد قریش به پیامبر خودمون هم همین بود ولی ایشون نپذیرفت و آن شد که میدونی و خوندی.

اصلا همین انقلاب و رهبرش ،اگه یه کم ،مثل عربستان سعودی وامثالهم در سیاستشون پولاریزم داشتن ،میگفتن فلسطین و پشت پرده، باصهیونیستها دوستی میکردند..... تحریم و تهدید و حقوق بشرو...یکهو از ادبیات غربی ها نسبت به ایران حذف میشد.

دوست عزیز!دقت کردی لااله الاالله دو جزءداره، یک قسمتش نفیه !...لااله یعنی نیست خدایی، هیچ خدایی نیست ،نه خدای پول، نه خدای شهوت، نه خدای زور، نه خدایی که مسیحیت سه تاش کردن ،نه خدایی که .... بعداز این نفی و پاکی از هرچه غیر اوست، میگویی الالله و مسلمان میشوی، یعنی تا نفی غیر او نکنی و متضادهای بااو را از وجودت پاک نکنی، جایی برای خدای یکتا نیست ، متاسفانه ما در این عصر ، زیاد، روی نفییات اسلام کار نمیکنیم، به همین خاطر شبهای قدر و روزه داری و عبادت و حج ونمازمان را فقط در یک شب مثلادر شب عروسی بر باد می دهیم و میگوییم خشک مذهبی نکن ، غافل از اینکه ....اسلام بخش مهمش همین نفییات است.

حرف آخرم اینه دوست عزیز!به نظر من، اسلام در ذات خودش با این اشفته بازار که ما اسمش را مسلمانی گذاشته ایم، کاملا مخالف است ، و اسلامی که نفییات را ازش بگیری مثل بدنیه که سیستم دفاعیش رو ازش بگیری ، نمیتونه در مقابل ویروسهایی که میخوان شرافت ودین و ایمان افراد رو ازش بگیرن مقاومت کند و آن میشود که بر سر یک میلیارد مسلمان شده ، امریکا و دارودسته اش در مکه براشون مسجد میسازند و حوزه علمیه شونو مدیریت میکنند اونوقت وقتی در میانمار 52هزار مسلمونو به سیخ میکشندودر سوریه پدر ومادری رو جلو فرزندش سر می برند و وقتی اسرائیل داره باخیال راحت ،نقشه از نیل تا فراتش رو اجرایی میکنه ،سیستم دفاعی این اسلام کار نمیکنه و ...فاتحه.اسم این اسلام رو امام خمینی گذاشته اسلام امریکایی و شاید اسم طبی آن اسلام ایدزی باشه

 

1. در سال های پیش از صدا وسیمای خودمان هم یک سریال پخش میشد به به نام کلید اسرار که همین تفکر را ترویج میکرد ، هم دراین سریال به وفور حرفهای اسلامی می شنیدی و هم یک سبک زندگی سکولار را می دیدی

2.اسلامی که ولایت داشته باشد در روح خودش ،ضد فساداست یعنی نمیشود ادم عشق امام حسین(ع) را داشته باشد و کارهای یزیدی انجام دهد

3.تا از اسلام فقط قسمتهای شیرین وبی دردسرش را انتخاب میکنیم ، وضعمان همین است و حق نداریم کسی جز خودمان را مقصر بدانیم

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

آخرین اخبار